Listopad 2018

Mikulášský turnaj 2018

28. listopadu 2018 v 3:00 | trenér |  Aktuálně

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ 2018

V sobotu 8.12.2018 uspořádáme pro naše nejmenší dětičky,tradiční Mikulášský fotbalový turnaj.Turnaj začíná v 10,00h vzájemným zápasem obou našich týmů.Sraz všech dětí v 9h v hale.Na turnaji by měli startovat kromě dvou našich týmů i celky TJ Jiskra Mimoň,TJ Jestřebí-Provodín,VTJ Rapid Liberec a TJ Spartak Žandov.Hrát se bude systémem každý s každým 1x13minut v počtu hráčů 1+4.Konec turnaje plánovaný ve 14h,kdy by měl dorazit na předání cen a vyhlášení turnaje Mikuláš s andělem a s čerty.Budou odměněny všechny děti balíčkem a diplomem.První tři týmy pak získají pohár.Během turnaje obdrží dětičky malé občerstvení(párek v rohliku a pitíčko).Konec celého turnaje plánovaný kolem 14,30-15,00h.

trenéři : Míša Guba,Venda Mužík

Věřím,že nám s bezproblémovým chodem celého turnaje bude nápomocno co nejvíce rodičů a je vítána jakákoliv pomoc,či nápad

5. listopadu 2018 v 17:45 | trenér |  Platby na sezónu

Po roce přicházím s přehledem plateb na fotbalový rok 2018-19,aby jste milí rodiče počítali s menšími výdajemi ohledně vašich dětiček,které chodí trénovat a hrát za starší přípravku FK Stráž pod Ralskem.
Do konce března vybírám 200 Kč na zimní tréninky a do konce května 200 Kč (klubové příspěvky100Kč a FAČR 100Kč)

STŘÍDÁNÍ : MIKY - ADAM,VOJTA,LINDA - KÁJA,DÁDA,ROBIN,MÁRA

Dnes jsme odehráli poslední podzimní mistrovský zápas.Na domácím hřišti jsme přivítali druhý nejlepší celek soutěže a to tým TJ Doksy.Po dlouhé době jsme byli kompletní ,navíc posílení o Natku z mladších žáků.Rozhodčím zápasu byl Domča Komárek.Opět se hrálo 2x25 minut systémem 1+5.
Do posledního zápasu jsme vstupovali se silným týmem soupeře s tím,že nemáme co ztratit a hlavně si užít poslední zápas letošního roku.Od první minuty to byl velmi vyrovnaný boj o každý míč.My si vytvořili několik šancí,ale ty díky zbrklosti v koncovce nevyužili.Ale soupeř na tom byl podobně a také se nemohl střelecky prosadit.Až v desáté minutě se po jedné z našich chyb prosadil a vedl 0:1.Jenže my ihned na tento gól zareagovali a po dlouhém autu Natky se pěknou střelou prosadil náš kapitán Mišák.O chvíli později další dlouhý aut Natálky zužitkoval Noe a my vedli 2:1.Hosté se snažili o vyrovnání,ale Jenda jejich dvě velké šance zlikvidoval a do dalších šancí je naše výborně bojující obrana nepustila.Pak se k míči dostalal za půlkou Natka a střelou po zemi zvýšila na 3:1.V další šanci se ocitl Mára a Filda,ale ti je bohužel neproměnili.Pak si slabší chvilku vybral i Jenda a špatnou rozehrou dovolil soupeři snížit.Mezitím jsme na hřišti dosti vystřídali a zkušenější hosté toho využili.Po nedůsledné hře v obraně se soupeř opět prosadil a vyrovnal na 3:3.A v závěru první půle jsme opět byli malinko nedůrazní a hosté toho využili a dostali se po druhé do vedení 3:4.Tak skončil i poločas zápasu.
I druhá půle nabídla kvalitní bojovnou kopanou a my po akci Máry vyrovnali na 4:4 díky Mišákovi.Ale hosté rychle odpověděli a znova vedli,ale to bylo naštěstí jejich poslední vedení v zápase.Nejprve vyrovnal zdálky Mišák a dokončil svůj dnešní hattrick a o chvílli později konečně překonal Filda svého bratra v brance Doks a my opět vedli.Byl to znova Filda,který o chvilku později zvýšil na 7:5.Měli jsme i další šance,ale další gól pak zdálky vstřelila Natálka.Devátý gól měl na kopačce Filda,ale branku Doks netrefil.Po druhé špatné rozehře od branky se hosté dostali na koně a snížil na 8:6.Pak jsme neuhlídali rohový kop a jeden z hostujících hráčů snížil na 8:7.Filda pak měl další šanci na gól,ale opět chyběl kousek,aby míč zapadl do branky Doks.A tak zkušenější tým hostí využil skulinky v naší obraně a vyrovnal na 8:8.Jenže my byli hladovější po dalším gólu a byla to znovu Natka,která zdálky zvyšovala na 9:8.Celý tým pak bojoval a i přesto využily Doksy skulinku v naší obraně a bylo to 9:9.Dokonce zápasu trvaly dvě minuty a oba týmy se snažily na maximum urvat vítězství na svou stranu,ale to se ani jedné straně díky zákrokům brankářů nebo obou obran již ani jednomu z celků nepovedlo a oba týmy si zaslouženě rozdělily po bodu.

Dnešní zápas byl takový vrchol našeho mladého celku.Naši borečci bojovali jako lvi a všichni přítomní fanoušci viděli velice bojovný a obětavý výkon.Zápas jsme mohli vyhrát,ale i prohrát,takže si myslím,že remíza byla zasloužená a dnešního výsledku a hlavně výkonu si velmi cením.Je vidět,že naši prckové udělali velký fotbalový kus práce a všem chci za dnešní výkon poděkovat.Samozřejmě velké poděkování patří i našim fanouškům,kteří nás hnali za vítězstvím až do konce zápasu.
Po zápase pak díky některým maminkám čekalo na naše nejmenší občerstvení,zhodnotili jsme půl sezónu a připili si dětským šampusem na další fotbalové úspěchy,který věřím,že nás v dalším období ještě čekají.