Červen 2018

Nominace na turnaj 23.6.2018

Čtvrtek v 23:07 | trenér |  Aktuálně

NOMINACE NA TURNAJ K 50 LETÉMU VÝROČÍ ZALOŽENÍ KLUBU

V sobotu 23.6.2018 pořádá náš klub turnaj maldších přípravek k 50 letému založení klubu.Na turnaji kromě našeho týmu budou startovat týmy FC Slovan Liberec U9,FK Neratovice- Byškovice U9,TJ Jiskra Mimoň ,Tj Loko Česká Lípa a my.Začátek turnaje je v 9h sraz na turnaj bude v 8,15h na našem hřišti FK Stráž pod Ralskem.Na turnaji bude startovat 10 vybraných hráčů,ostatní hráči nám můžou přijít fandit a pak si užít odpolední program pro děti.

MINITURNÁJEK V MIMONI 31.5.2018

Včera jsme po domluvě s trenérem Mimoně a Loko Česká Lípa v rámci tréninku absolovali menší turnájek na hřišti v Mimoni.Všechny tři týmy postavily dvě družstva(jedno z mladších a jedno ze starších) hráčů a současně odehráli na dvou hřištích tréninkové zápasy každý s každým systémem 1+5 na 2x 18 minut.Díky této domluvě jsme mohli sebou vzít všechny dětičky.My postavili modrý tým starších hráčů,který jsme koučovali s Míšou Remiášem a červený mladší tým měl na starosti Míša Guba s Jardou Pelantem.Zápasy se hrály za úmorného vedra za velké podpory spousty fanoušků všech týmů.

V úvodním dvojutkání jsme změřili síly s domácí TJ Jiskra Mimoň.Náš modrý tým nezačal sice nejlépe a brzy jsme prohrávali 0:1,ale vzápětí Majky vyrovnal.Domácí šli znovu do vedení,ale opět né na dlouho a tentokrát se o vyrovnání postaral Dáda.Od té chvíle jsme v první půlce stříleli jen my.Nejprve znovu Majky,pak Noe,Mára,opět Noe a účet první půle uzavřel na 7:2 svým druhým gólem Dáda.
Druhý poločas na nás domácí vlétli a třemi góly snížili na 7:5.Až pak se v našem dresu prosadil poprvé nováček našeho týmu Miloš,chvíli na to se prosadil i náš kapitán Mišák a desátý jubilejní gól pak vstřelil Mára.Mimoňští pak ještě jednou překonali Mikyho v naší brance,ale na konečných 11:6 svým třetím gólem v zápase uzavřel skóre prvního přáteláčku Mára.

Náš mladší červený tým naopak na druhém hřišti začal lépe a po dvou gólech naší šikulky Káji vedl 2:0.Pak sice Pepíno inkasoval,ale Vojta a znovu Kája upravili poločasový výsledek na 4:1.Ve druhé půlce navýšil vedení kapitán červených Jenda a prvního gólu v našem dresu se dočkal i malý Teemy.Domácí sice snížili na 6:2 ale svůj střelecký koncert dokonala naše Kája a svým čtvrtým gólem upravila na konečných 7:2.

Po krátké pauze oba naše týmy nastoupili ke druhému dvojutkání proti dalšímu kvalitnímu soupeři TJ Loko Česká Lípa.A i tyto zápasy byly velice vyrovnané a bojovné.Náš modrý tým začal stejně jako s Mimoní a po střele zdálky prohrával 0:1.Ale i tentokrát jsme stihli okamžitě zareagovat a Dáda rychle vyrovnal.Pak se trefil Majky,Mišák a Noe a my odskočili soupeři o tři góly.Ten však zápas nevzdal a snížil na 4:2.Mára pak přidal další gól,ale šikovní českolipští hráči dvěmi góly upravili na poločasový stav 5:4.
Ani začátek druhé půle jsme si tentokrát nepohlídali,když na nás soupeř vlétl a ihned nás napadal a dvěma dalšími góly otočil vedení na svoji stranu.Náš Dáda pak sice vyrovnal na 6:6,ale další dva góly Lokotky znamenaly,že musíme dotahovat tentokrát my větší ztrátu.O první snížení se postaral Noe,ale soupeř ihned odpověděl a vedl 7:9.Až v závěru jsme se konečně víc střelecky probudili a nejprve Miloš a Noe svými góly vyrovnali na 9:9 a rozhodující slovo si jako správný kapitán vzal Mišák a dalšími dvěma góly otočil výsledek na konečných 11:9.

I náš mladší červený tým na druhém hřišti součastně bojoval s Loko Česká Lípa jak o život.Také jsme sice prohrávali 0:1,ale stále se zlepšující Vojta dvěmi góly otočil vedení na naší stranu.Soupeř však vyrovnal na poločasový výsledek 2:2.
Ve druhé půlce se trefil náš nejmladší fotbalista "benjamínek týmu " Domča a svým prvním gólem ve strážském dresu dostal naše "lvíčata" opět do vedení.Na druhém hřišti pak pokračoval boj o každý balón a Loko Česká Lípa se dočkala zaslouženého vyrovnání.Ale stejně jako u modrých tak i u červených si vzal rozhodující gólové slovo kapitán a Jenda rozhodl o našem těsném vítězsví 4:3.

Včerejší super fotbalové odpoledne v obrovském vedru bylo parádní konfrontací všech dětiček ze tří týmů.Vůbec nešlo o výsledky,ale o to,aby se dětičky předvedli rodičům a svým fanouškům a ukázali,že se za svoji krátkou fotbalovou kariéru již něco naučili.Všichni byli úžasní a všechny týmy bojovali jak o život o každý míč,o každý kousek hřiště a o každý gól.Proto všem patří obrovské díky,jak dětičkám,tak skvělým fanouškům tak kolegům z Mimoně a z Lípy za uspořádání takovéto akce.Je sice před náma s ostatnímy trenéry ještě spousta práce,ale pokud dětičky budou pokračovat dále a bude je to i nadále bavit,určitě se jejich výkony budou posouvat vzhůru.

Modrý tým : Miky - Majky,Mišák,Miloš - Dáda,Mára (Noe,Zdenda)

FK Stráž p.R. : TJ Jiskra Mimoň 11:6
branky : 3x Mára,2x Noe,2x Majky,2x Dáda,1x Mišák,1xMiloš

FK Stráž p.R. : TJ Loko Česká Lípa 11:9
branky : 3x Mišák,3x Noe,2x Dáda,1x Mára,1x Majky,1x Miloš

Červený tým : Pepíno - Jenda,Vojta - Kája,Temy,Alex(Eliška,Ery,Domča)

FK Stráž p.R. : TJ Jiskra Mimoň 7:2
branky : 4x Kája,1x Vojta,1xJenda,1xTemy