FC Slovan Liberec U9:FK Stráž pod Ralskem

3. května 2018 v 22:36 | trenér |  Výsledky

FC SLOVAN LIBEREC U9 : FK STRÁŽ POD RALSKEM

1x MÁRA

1x KÁJA

SESTAVA : MIKY - DÁDA,MIŠÁK,MÁRA -KÁJA,DOMČA
STŘÍDÁNÍ: PEPÍNO -VOJTA,MAJKY,JENÍK-ÓŇA,ELIŠKA

Dnes jsme odehráli druhý přáteláček v tomto roce.Se dvanácti hráči jsme zajížděli do Liberce,kde nás na stadionu Letka čekala část týmu Slovanu Liberec U9,který si s námi dnes zatrénoval.Po domluvě s domácím trenérem se hrálo sytémem 1+5 na 4x15minut(některé čtvrtiny byli daleko delší :D).
V první čtvrtině se naše dva postavené týmy střídaly pravidelně.Základní sestava vydržela s domácím týmem držet pár minut celkem krok.Dokonce jsme si vytvořili i dvě šance,které jsme neproměnili a naopak začali inkasovat.V první čtvrtině tak celkem čtyřikrát.
Druhou půli už se začali malinko hráči v jednotlivých pětkách měnit a v úvodu jsme se dočkali i gólu my z kopačky Majka.Jenže kvalitnější domácí nás přehrávali a přidávali jeden gól za druhým.Celkem jich dali ve druhé části sedm.V závěru pak potrestal zdálky do prázdné branky vyběhnutí domácího brankáře svým druhým gólem Majky a v polovině zápasu to bylo 11:2.
Asi nejpovedenější část pro nás byla ta třetí,kdy už jsme střídali hráče jednotlivě a soupeř,který už měl nahráno zřejmě nehrál naplno a někteří naši hráči konečně pochopili,že je potřeba i bojovat.Sice jsme třikrát inkasovali,ale pak Kája po vybojování míče na půlce nasadila krásné housličky libereckému brankáři a snížila.Vzápětí pak dovršil svůj dnešní hattrick Majky.Měli jsme i nějaké další šance a ty už jsme bohužel neproměnili.Naopak domácí se ještě trefili dvakrát a bylo to po třech čtvrtinách 16:4.
V závěrečné části už nám docházely síly a už jsme nebyli dostatečně koncentrovaní.Část týmu se snažila,ale proti rozehranějšímu soupeři jsme již neměli šanci.A tak malým potěšením pro nás byl aspoň jeden gól z kopaček Máry,který upravil náš gólový účet na pět.Samozřejmě,že domácí nezaháleli a stříleli nám jeden gól za druhým a tak jsme nakonec prohráli 24:5.

Dnešní zápas proti zkušenému soupeři,který proti nám postavil méně hrající hráče,ukázal jak nám moc chybí herní vytížení.Polovina týmu koukala někdy vůbec nechápala co se na hřišti děje.Ukázalo se,že někteří hráči neumí ze sebe vydat to co se na tréninku už rok učíme.Je vidět,že nás čeká spousta práce a hlavně dětičky si musí uvědomit,že jednotlivá cvičení co na trénincích děláme,nejsou pro srandu,ale pro to aby se zlepšovali a aby je hlavně dokázali v zápasech použít.Nic se neděje,jedeme dál a doufám,že se budeme zlepšovat krůček po krůčku a v dalším přáteláčku,který snad ještě domluvím na květen již našim fanouškům předvedeme nějaké zlepšení.Všem rodičům děkuji za pomoc a podporu s dnešním zápasem v Liberci.