10. února 2018 v 17:15 | trenér |  Výsledky 2017-18

2x MIŠÁK

1x KÁJA

SESTAVA : PEPÍNO - MAJKY,MIŠÁK,KÁJA,ÓŇA
MIKY - JENÍK,MÁRA,DÁDA,MACEK

Dnes jsme ve velké tělocvičně odehráli první přátelský zápas roku 2018 s týmem FK Rumburk,který je ve Stráži na soustředění.Byla to taková příprava na zítřejší turnájek v Zákupech.Zápas se hrál 4x 12 minut systémem 1+4 a rozhodčím byl Domča Komárek.
V první čtvrtině se hrál vyrovnaný zápas a po chvíli jsme se ujali vedení brankou Mišáka.Vzápětí vyrovnal nechytatelným vlastencem do šibenice Majky.Soupeř pak po našem vystřídání skóre otočil na 1:2.Naše první čtyřka dnes více bojovala a díky tomu zásluhou dvou rychlých branek Óni jsme znovu vedli.Ale závěr první čtvrtiny jsme našim nedůrazem a chybama dovolili soupeři skóre otočit a prohráli první čtvrtinu 3:4.
Druhá čtvrtina z naší stránky byla malinko slabší.Soupeř nás díky většímu pohybu do ničeho nepouštěl a naopak my zapomínali obsazovat protihráče,kterým jsme dávali mnoho prostoru.Rumburk nás také dokázal potrestat i gólově a třemi góly ve druhé čtvrtině nám odskočil na čtyřgólový rozdíl.
Třetí čtvrtinu aspoň první čtyřka začala soupeře více dostupovat a napadat a ten začal také dělat chyby a Mišák snížil na 4:7.Pak nám hostující brankář pochytal pár šancí a rumburští útočníci znovu udeřili třemi góly a bylo to po třech čtvrtinách 4:10.
Poslední čtvrtina pak byla z naší strany asi nejlepší.K bojovnosti se přidala i druhá čtyřka,Miky chytil několik šancí soupeře a díky ohromné bojovnosti naší malé bojovnice Káji jsme se dočkali snížení na 5:10 a v závěru po pěkné přihrávce do běhu proměnil svůj úprk přesnou střelou Óňa a upravil na konečných 6:10.

Dnešní přátelský zápas ukázal naší zápasovou nezkušenost,část našich borečků byla zakřiknutá a místo bojování jen přihlížela.Nic se neděje,dětičky určitě nezklamaly,ponaučíme se z chyb a již zítra určitě na turnaji v Zákupech předvedeme bojovnější výkon než dnes a nějakého ze čtyř soupeřů snad pořádně potrápíme.Všem chci za dnešní výkon poděkovat a rodičům též za podporu během zápasu