Červen 2017

Prázdniny

28. června 2017 v 20:38 | trenér |  Aktuálně

Bohužel dnešní nedorozumění s panem správcem znamenalo,že se nekonal poslední trénink před prázdninama(ale asi by nás stejně vyhnal následný slejvák).Dětem přeji krásné prázdniny a pokud se během prázdnin neozve nějaký soupeř na přáteláček sejdeme se na prvním tréninku v pátek 25.8.2017 od 15,30h na našem hřišti.

Poslední trénink před prázdninami

28. června 2017 v 14:55 | trenér |  Aktuálně

Dnes 28.6.2017 od 15,30h proběhne na umělce u školy poslední trénink,před prázdninami.Prosím rodiče všech dětí,co budou mít zájem pokračovat v našem klubu i po prázdninách,aby se dnes na školní hřiště dostavily a něco by jsme si řekli k budoucnosti týmu.

- SAM,BOJA - TENY,ERY

Dnes jsme v nedalekém Jablonném v Podještědí odehráli za krásného počasí druhý náš přáteláček.Zápas se hrál na hřišti s umělou trávou s mantinely a hrálo se 3 krát 20 minut opět systémem 1+4.
My do zápasu postavili tentokrát kompletní 3 čtyřky a v bráně to tentokrát zkusil Jéňa.To domácí proti nám postavili kompletní 4 čtyřky.Od začátku bylo zjevné,že domácí tým již má něco odehráno.Domácí dětičky byly pohyblivější,více si rozuměli s míčem a hladovější po míči a tak jsme začali rychle inkasovat.Celkem jsme dostali pět gólů,když jsme se konečně radovali i my a to z gólu našeho nejzkušenejšího hráče Mišáka.Měli jsme i další šance,ale Péťovi pokusy gólem neskončily a Óňovi a Káje chyběl vždy kousek ke vstřelení gólu.Domácí přidali ještě jeden gól a první třetinu jsme prohráli 6:1.
I ve druhé třetině,kdy nám i pomalu začínaly docházet síly jsme bojovností i fotbalovostí o něco zaostávali za domácími a opět inkasovali jeden gól za druhým.Naše šance né a né skončit v síti výborného domácího brankáře.Nejblíže byl opět Péťa,který trefil z trestného kopu spojnici a Mišák,Dáda,Kája a Mára neměli dostatek klidu a štěstí na proměnění svých šancí.Celkem jsme v této třetině inkasovali osm krát a prohrávali 14:1.
Ve třetí třetině se hrál asi nejvíce vyrovnaný fotbal,ale ani naše maximální bojovnost a Jéňovy skvělé zákroky v bráně na domácí nestačily.Domácí přidali pět gólů a v poslední minutě i jeden vlastní,který znamenal celkovou podobu dnešního přáteláčku na 19:2 v náš neprospěch.
Pak proběhlo společné poděkování všech hráčů početnému přihlížejícímu publiku a oslavné kolečko všech hráčů dohromady.Po zápase jsme také kopali první naše penalty ve kterých byli z naší strany úspěšní dvakrát Péťa a jednou Óňa a Mára.
Dnešní zápas v Jablonném ukázal,že náš tým je teprve ve fotbalových začátcích,kdežto domácí po ročním sehrání a větší zápasové zátěži.Nic se neděje,jedeme dál.Výsledek není vůbec důležitý budeme na sobě pracovat i dál a věřím,že v dalším přáteláčku pak domácí již více potrápíme.Opět chci poděkovat všem našim fanouškům za ohromnou atmosféru během zápasu a samozřejmě rodičům za spolupráci s odvozem a převlékáním našich nejmenších.Doufám,že na konci prázdnin se mi podaří domluvit další nějaký přáteláček.

Jiskra Mimoň : FK Stráž pod Ralskem -1.přáteláček

6. června 2017 v 0:35 | trenér |  Výsledky 2017-18

TJ JISKRA MIMOŇ : FK STRÁŽ POD RALSKEM

VÝSLEDEK : 10:16

ČTVRTINY : 2:3(červení),2:5(oranžoví),5:5(červení),1:3(oranžoví)

BRANKY :

5x MIŠÁK a JÉŇA

3x ÓŇA

1x MÁRA,PÉŤA,SAM

SESTAVA : MIKY - MIŠÁK,JÉŇA,ÓŇA,TEMY(ERY)
- DÁDA,MÁRA,SAM,PÉŤA(KÁJA)

Včera náš nový tým mladší přípravky FK Stráž pod Ralskem 2017 sehrál svůj první přáteláček v nedaleké Mimoni,kde proti nám nastoupili dva domácí týmy červených a oranžových.Hrálo se na malém hřišti s malými brankami systémem 1+4 na 4x 15 minut.
Náš nově se tvořící tým si poprvé okusil pravou fotbalovou atmosféru,když nastoupil proti také nově se tvořícímu týmu Mimoně.Hrál se krásný nováčkovský zápas plný maximálních soubojů o každý balón se spoustou branek.V první čtvrthodině jsme nastoupili proti červenému týmu Mimoně a po dvou brankách Jéni Guby a jedné branky Óni Šimka ji vyhráli 2:3.Ve druhé čtvrtině proti mladšímu oranžovému týmu jsme se více prosadili,když se dvakrát trefil Mišák Komárek a po jedné trefě přidali Mára Moudrý,Péťa Skalický a znovu Óňa.
Třetí čtvrtina byla nejvyrovnanější a padlo v ní celkem deset gólů.Za náš tým se trefil dvakrát Jéňa a jednou Mišák,Óňa a svojí první trefu za náš tým si užil Sam Maier.
Naopak v poslední čtvrtině už všem docházely síly a naopak padlo nejméně gólů.Miky inkasoval už jen jednou a za nás se trefil dvakrát Mišák a jednou Jéňa.
Včerejší výsledek zápasu není vůbec důležitý,stejně jako další výsledky v příštích zápasech.Delší dobu půjde o to aby se dětičky pomalu začaly adaptovat na fotbalové prostředí.Ale i tak byl vidět krásný bojovný začátečnický fotbálek,který nepostrádal vůbec nic.Každý souboj o balón,každy sprint,každá akce byla od nejmenších hraná na maximum,určitě tam všichni včera nechali srdíčko a ukázali všem fandícím rodičům a divákům,že je fotbal baví a mají chuť hrát.To že se i vyhrálo určitě i mrňátkům pomůže v sebevědomí do dalších zápasů.

Všem malým fotbalistům za včerejší výkon chci poděkovat a popřát hodně štěstí do dalších fotbalových zápasů.A samozřejmě musím poděkovat našim fanouškům - rodičům za podporu po celý zápas a věřím,že nám zůstanou i nadále věrní a budou nás vždy povzbuzovat a my se jim budeme snažit oplácet stále lepšícími výkony.