1x Kevin

Sestava : Vojtík - Pat,Kája Ciperka - Domča,Křešualdo - Bertík
- Luky,David H. - Víťa,Kevin - Péťa

Střídání : Enny,Patrik V.,Jiřík- Dáda B.,Dáda Š.,Gába

Dnes odpoledne jsme sehráli poslední domácí mistrovský zápas okresního přeboru starších přípravek 2011/12.Soupeřem nám byl celek Spartaku Žandov,se kterým jsme se na jaře potkali již po třetí.Zápas se hrál 2x25minut a s naprostým přehledem ho odpískal Martin "Fiky" Roll.
V dnešním zápase jsme se chtěli rozloučit s letošní domácí sezónou vítězstvím,které by nám s jistotou zaručilo celkové krásné druhé místo v okresním přeboru starších přípravek 2011/12.Také tomu odpovídala naše hra.Hnedka naše první vážnější akce skončila v hostující brance,když na jaře výborně hrající Křešualdo zatáhl balón po své levé straně a na místo střely volil nahrávku na Bertíka,který měl před sebou již lehkou úlohu a otevřel skore zápasu.O chvilku později si role oba borečci vyměnili a po rohu Bertíka zvyšoval Křešualdo na 2:0.
Třetí gól přidal Péťa,kterého poslal do brejku dlouhým výhozem Vojtík a ten s jistotou nezaváhal.Poté si vzal gólové slovo Víťa a dvěmi přesnými zásahy zvýšil již na 5:0.Až ke konci poločasu po naší jediné chybě v obraně snížili žandovští na poločasových 5:1.
I do druhé půle jsme vstoupili lépe my a svým druhým gólem v zápase zvyšoval Péťa na 6:1.
Bohužel o pár minut na to si vybrala svou slabší chvilku naše první pětka,která přestala důsledně bránit a během tří minut třikrát inkasovala.Naštěstí zápas s Doksama se neopakoval a Kevin brzy našel gólovou odpověď na tyto tři rychle po sobě jdoucí žandovské branky a zvýšil na 7:4.Osmou branku housličkami měl na svědomí opět Bertík a devátou neúnavný Křešualdo.I jubilejního desátého gólu jsme se dočkali z kopaček Lukyho a jak to u něho bývá bylo to tvrdou nechytatelnou ranou.V závěru utkání se ještě dvakrát prosadili hosté a upravili na konečných 10:6.
Dnes celý náš tým podal parádní výkon,na který bylo radost pohledět a za který bych je chtěl všechny pochválit.Hlavně první půle byla z naší strany výborná.Kluci předváděli pěkné akce a ukázali všem fanouškům,že fotbal hrát umíme a bojujem jako jeden velkej tým.