29. dubna 2012 v 21:54 | trenér |  Výsledky

Branky : 1x Kevin
1x Bertík

Sestava : Vojtík - Pat,Kevin,Kája Ciperka - Křešualdo,Bertík
- Luky,Péťa - Domča,Gába

Dnes 29.4.2012 jsme sehráli další zápas okresního přeboru starších přípravek.Soupeřem nám byl vedoucí celek TJ Jiskra Mimoň.Zápas se hrál za velkého tepla systémem 1+5 třikrát dvacet minut a výborně ho odpískal Jan Muller starší.
Do zápasu jsme šli s tím,že nás čeká obtížný soupeř,takže budeme muset předvést bojovnější výkon než v předchozích zápasech.Bohužel hned úvod zápasu nám nevyšel a po chybě naší obrany jsme inkasovali.Soupeř byl jasně lepší.Dokázal dobře kombinovat,hostující hráči si výborně nahrávali,nabízeli se na souhru a naši borečci jen s vypětím všech sil odolávali mimoňskému tlaku.Naše útoky byly ojedinělé,ale po jednom z faulů mimoňského obránce na Křešualda,se k exekuci přímého kopu postavil Kevin a skvělou technickou střelou vyrovnal na 1:1.Další naše dvě střely Lukyho a Bertíka gólem nezkončily a tak soupeř v poslední minutě první třetiny využil další naší chyby v obraně a ujal se znovu vedení 1:2.
Do druhé třetiny jsme si řekli,že na soupeře vlétneme a pokusíme se zápas otočit,ale bohužel opak byl pravdou.Opět jsme brzy inkasovali a po tomto třetím gólu se naše hra sesypala jak domeček z karet.Naši kluci úplně přestali hrát,neměli chuť hrát a báli se hrát.Takže se na naší branku valil jeden útok za druhým.A zákonitě začaly i padat góly do naší branky.V této dvcetiminutovce jsme inkasovali celkem čtyřikrát a předvedli jsme nejhorší výkon naší krátké historie.
Do poslední třetiny si šel soupeř už s klidem zahrát fotbálek a předvést všem přihlížejícím divákům pěkné fotbalové akce a to se jim i dařilo,ale Vojtík v brance několika skvělými zákroky zachránil náš tým před dvojciferným debaklem.Naši kluci se malinko otřepali z druhé dvacetiminutovky a tak jsme si dokázali vytvořit i několik gólových akcíi.Hned tu první využil Bertík a snížil na 2:6.Další jasnou gólovku nevyužil Gába,když mu dnes náš nejaktivnější hráč Křešualdo předložil skvělou nahrávku před prázdnou branku,kterou však Gába přestřelil.Chvíli na to se prosadili mimoňští střelou z dálky a zvýšili na 2:7.Poslední osmý gól v naší brance zařídil náš bývalý hráč Pepíno a uzavřel skóre dnešního zápasu na 2:8.
Dnes nejen mě,kluci zklamali hlavně předvedenou hrou,když zápas vzdali po třetím inkasovaném gólu a přestali úplně hrát.Doufám že si každý vezme z dnešního zápasu ponaučení a všichni začnou brát každý trénink vážně se snahou se více fotbalově zdokonalovat,abychom další zápas v Žandově předvedli lepší výkon.

Sedmý dubnový trénink

26. dubna 2012 v 20:03 | trenér |  Aktuálně
Dnes proběhl poslední trénink před zápasem s Mimoní.Kluci hlavně trénovali obranou činost a přechod jeden na jednoho,popřípadě dva na jednoho.Dále akce po autovém vhazování,po rohových kopech a standartních situacích.
Další trénink je ve svátek 1.5.2012 od 10h!!!
V neděli sraz ve 13h v kabinách.Jste všichni zváni,určitě naši borečci budou potřebovat velkou podporu.

25. dubna 2012 v 20:10 | trenér |  Aktuálně
Dnes na tréninku bylo 14 žáčků,kteří se pečlivě připravovali na těžký nedělní zápas s Mimoní.Kluci trénovali hlavně souhru,souboje o míč s následnou střelbou a střelbu na branku.
Další trénink již zítra od 15,30h na našem hřišti.Zítra také žáci obdrží rozpis tréninků a zápasů na květen.
V neděli 29.4.2012 sraz nominovaných ve 13h na našem hřišti.Výkop ve 14h.

Střídání : Tomík,Ondrášek,Dáda B.

Dnes 22.4.2012 jsme sehráli na našem hřišti zápas s TJ Dubnice,která přihlásila své přípravkáře až v jarní části,takže tento zápas se nepočítá do tabulky .Bohužel dvě naše opory Vojtík a Křešualdo dostaly neštovice,takže jsme se museli obejít bez nich.Ostatní borečci však tyto opory zdatně zastoupili,takže se opět hrál jednoznačný zápas se spoustou gólů,fotbalových akcí a soubojů.
Od první minuty naši kluci byli jasně lepší a na dubnickou branku se valil jeden útok za druhým.Hned své první střídání zužitkovala naše první pětka ke gólu,když po pěkné akci Kevin-Domča-Bertík zakončoval posledně jmenovaný.Ani druhá pětka se nenechala zahanbit a hned své první střídání proměnila též v gól,když se z dálky trefil Luky.Další góly na sebe nenechaly dlouho čekat.Nejprve první pětka po několika nevyužitých šancích skvěle zakombinovala a Kevin zvyšoval na 3:0.A i své druhé střídání druhá pětka gólově zakončila,když malý Ondrášek výborně vybojoval míč a ještě dobře nahrál Gábovi,který se prosadil jeden na jednoho a nekompromisně zavěsil- 4:0.Náš tým byl stále aktivní a první pětka předvedla opět několik pěkných fotbalových akcí,ze kterých nejprve Bertík a pak Kevin zvyšovali na 6:0.Až ke konci poločasu se otrkali hosté a nejprve po autovém vhazování a hlavičce Páji Radošínského snížili na 6:1 a následně po jedné z mála chyb v naší obraně snížili na poločasový výsledek 6:2.
Ve druhé půli jsme trochu polevili a tak se dubničtí dostávali častěji k ohrožení naší branky,kde ale statečně odolával Péťa.A tak jsme se gólu dočkali znovu my,kdy se po několika neproměněných šancích prosadil dnes nejvíce nabuzený Víťa,který hrál proti svému bývalému týmu a předvedl velice výborný výkon.Následně hosté sice snížili na 7:3,ale svým třetím gólem v zápase Kevin a následně Pat krásnou střelou zdálky zvyšovali již na 9:3.Dubničáci sice ještě jednou gólově zahrozili a snížili na 9:4,ale po jubilejním desátém gólu Víti a třetím dnešním gólu kanonýra Bertíka odpískal rozhodčí pan Saša Černý konec a na světelné tabuli svítilo konečné skóre 11:4.
Dnešní výkon našich borečků byl oproti zápasu v Jestřebí o něco lepší.Kluci si více nahrávali a předváděli přihlížejícím fanouškům více fotbalových akcí.Překvapením hlavně pro mě byl výkon malého Ondráška,který neohroženě bojoval proti někdy až o pět let starším protihráčiům a svůj skvělý výkon završil závěrečnou penaltou,kterou s přehledem proměnil.Ale ani zbylí tři nejmenší žáčci se neztratili a v rámci svých možností pomohli našemu týmu k vítězství.Doufám,že do příští neděle se dají všichni marodi do pořádku a zdravě se popereme s Mimoní o první příčku.Zápas se odehraje 29.4.2012 od 14h a jste všichni srdečně zváni.

Pátý dubnový trénink

17. dubna 2012 v 20:51 | trenér |  Aktuálně
Dnes proběhl další jarní trénink na kterém bylo 12 žáčků.Kluci trénovali hlavně přihrávky,zpracovávání balónů a souhru s následným zakončováním.

POZOR ZMĚNA!!!!!!

V sobotu jsme měli odehrát zápas v Dubnici,ale jelikož Dubnickým nastaly technické komplikace(nedorazily jim ještě nové branky) tak jsme se dohodli na sehrání tohoto zápasu v neděli 22.4.2012 od 14h u nás ve Stráži pod Ralskem.Sraz nominovaných v 13h na našem hřišti.

Nominace:
Péťa,Pat,Kevin,Bertík,Křešualdo,Domča,Kája Ciperka,Luky,Gába,Víťa,Enny,Ondrášek,Dáda Š,Dáda B.,Tomík

Trénink 17.4.2012

17. dubna 2012 v 10:26 | trenér |  Aktuálně
Dnešní trénink proběhne od 15,30h na našem hřišti.Pokud by se počasí nějak zhoršilo a hodně by pršelo,proběhl by od 16,30h v hale.Proto pokud je možné,ať mají děti připravené věci na obě varianty.

Informace pro rodiče a žáčky:
dnešní trénink kvůli špatnému počasí ruším.Zitřejší trénink pokud se počasí umoudří,proběhne na hřišti.Pokud ne pokusím se zamluvit tělocvičnu nebo halu.Včas vás zítra budu informovat.

Střídání : Dáda B,Tomík

Včera 15.4.2012 jsme odehráli první jarní zápas okresního přeboru starších přípravek v Jestřebí.
Hrálo se za chladného počasí systémem 1+5 třikrát 15 minut.
Hned od první minuty bylo na posledním celku naší tabulky znát,že se posílil o několik šikovných fotbalistů a že se přez zimu zlepšil.Důrazná hra domácích hráčů dělala ze začátku naší první pětce problémy a nedařilo se nám gólově prosadit.Skore zápasu otevřela druhá pětka,když po autovém vhazování Lukyho,mu sklepla zpět balón kapitánka Kája Ciperka a Luky nechytatelnou střelou k pravé tyči konečně překonal Jestřebského brankáře.Své druhé střídání proměnila v góly i první pětka,když nejprve včera velice aktivní Křešualdo našel volného Bertíka a vzápětí se prosadil sám a uzavřel skore první třetiny na 0:3.
Stejný hráč se také prosadil ihned po krátké přestávce po kombinaci celé první pětky.
Poté se dostali ke slovu domácí,když nedorozumění mezi Vojtíkem a Patem využil jeden z Jestřebských útočníků a doklepl balon do naší sítě - 1:4.Na 1:5 zvyšovala včera velice aktivní a důrazná Kája,která v zápětí mohla přidat i šestý gól,ale nepodařilo se jí skórovat z pokutového kopu,když jen těsně přestřelila branku.Šestého gólu jsme se přeci jen dočkali před druhou přestávkou z kopaček kanonýra Bertíka.
V poslední třetině se již valil jeden útok za druhým na Jestřebskou branku a nejprve Kevin,poté dovršil hattrick Bertík.Devátý gól po pěkné souhře druhé pětky vstřelil Enny a jubilejní desátý gól po pěkné souhře první pětky vstřelil Kevin.V poslední minutě měli šanci ke skorigování výsledku domácí,ale ani oni neproměnili pokutový kop a tak výsledek včerejšího zápasu skončil 1:10 v náš prospěch.
Za včerejší výkon bych chtěl pochválit všechny naše borečky včetně našeho nejmladšího hráče Tomíka,který si včera v Jestřebí odbyl svou soutěžní premiéru v našem dresu.
Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům,kteří neváhali jet v chmurném počasí nás do Jestřebí povzbudit.

Čtvrtý dubnový trénink

12. dubna 2012 v 18:48 | trenér |  Aktuálně
Dnešní trénink bohužel kvůli počasí proběhl opět v tělocvičně.Na tréninku bylo 15 žáčků.Ti nejmenší trénovali s Patrikem základy fotbalu a ti větší měli hlavní náplní trénování standartní situace a opět střelbu na brankáře.

V neděli 15.4.2012 sraz nominovaných k zápasu v 8,30h na hřišti,odjezd v 8,45h doJestřebí-Provodina kde od 10,00h hrajeme první mistrovský zápas.

Další tréninky v příštím týdnu budou v pondělí a úterý od 15,30h na našem hřišti.V sobotu pak 21.4.2012 od 10,00h zápas v Dubnici.

Trénink 12.4.2012

12. dubna 2012 v 12:45 | trenér |  Aktuálně
Jelikož dnes od rána prší,proběhne trénink od16h do 17,30h ve velké tělocvičně.
Sálovou obuv sebou.

Třetí dubnový trénink

11. dubna 2012 v 20:29 | trenér |  Aktuálně
Dnes proběhl další trénink,na kterém bylo 14 žáčků.Kluci opět trénovali souhru po autovém vhazování,příhrávky a následnou střelbu na brankáře.Další trénink hned zítra od 15,30h na našem hřišti.

V neděli zajíždíme k prvnímu mistrovskému zápasu do Jestřebí - Provodín.Sraz v 8,30h na našem hřišti.Odjezd v 8,45h ávií.Výkop v 10,00h.

Nominace

Vojtík,Pat,Kevin,Bertík,Křešualdo,Domča,Kája Ciperka,,Gába,Luky,Enny,Ládík,Dáda B.,Tomík

Veselé velikonoce 2012

8. dubna 2012 v 21:12 | trenér |  Aktuálně

VESELÉ VELIKONOCE A BOHATOU POMLÁZKU VŠEM MALÝM FOTBALISTŮM,JEJICH TATÍNKŮM,SOUROZENCŮM A KAMARÁDŮM

Veselé velikonoce

Zajíček fotbalista, Velikonoce, velikonoční - Animace na mobil - Ikonka

PŘEJE TRÉŇA

Velikonoční zajíček

Druhý dubnový trénink

6. dubna 2012 v 22:47 | trenér |  Aktuálně
Dnes za chladného počasí proběhl druhý venkovní trénink,na kterém se zřejmě kvůli velikonočním prázdninám,nebo počasí ukázalo jen šest žáčků.Trénovali jsme opět ovládání balónů,souhru a střelbu na branku.Doufám,že příští týden bude účast na trénincích větší,neboť nás již v neděli 15.4.2012 čeká úvodní jarní zápas v Jestřebí.
Další trénink ve středu 11.4.2012 od 15,30h.

První dubnový trénink

2. dubna 2012 v 20:42 | trenér |  Aktuálně
Dnes proběhl první jarní trénink venku na našem hřišti.Na tréninku bylo 12 žáčků,kteří hlavně trénovali nahrávky,zpracování a střelbu a také nácvik akcí po autovém vhazování.Do prvního zápasu nám již nezbývá moc času(tři tréninky) tak doufám,že nám počasí dovolí plně trénovat.
Další trénink v pátek 6.4.2012 od 15,30h na našem hřišti.

Pozor změna!!!!

Jelikož do jarní části okresního přeboru se přihlásil nový tým TJ Dubnice,tak nastala menší změna v rozpisu zápasů.
Místo prvního volna jedeme v sobotu v 9,15h do Dubnice a místo druhého volna v sobotu 26.5 sehrajeme zápas doma od 10h