29. března 2012 v 20:54 | trenér |  Výsledky

1x Kevin

Sestava : Vojtík - Pat,Kevin,Kája Ciperka - Domča,Bertík
- Péťa,Luky,Víťa - Křešualdo,Gába
Střídání: Enny,Dáda

Dnes 29.3.2012 jsme zajeli k přátelskému utkání do Nového Boru.Byla to zřejmě poslední zápasová generálka před jarní sezónou s kvalitním týmem,který letos hraje krajský přebor přípravek.Bohužel nám nevyšlo počasí a tak se hrál zápas v chladném počasí za stálého mrholení.Hrálo se stystémem 1+5 na 2x25minut.
Od první minuty se hrál opět velice bojovný a vyrovnaný zápas,naši kluci byli těžkému soupeři více jak vyrovnaným soupeřem a hlavně první pětka si dokázala i vytvářet více gólových situací.Jednu z nich po pár minutách proměnil ostrostřelec Bertík.Naše vedení netrvalo dlouho,když chybu v obraně naší druhé pětky využil nejlepší hráč Boru s číslem 7.
I nadále se hrál kvalitní fotbal a byl to znovu Bertík,který dostal náš tým do vedení 1:2.
Další šance jsme nevyužili,když například po akci Páti a Bertíka rozezvučel Domča jen břevno domácí branky a po krásné individuální akci Křešualda po levé straně a nahrávce před branku,byl Gába málo důrazný a namísto skorování do prázdné branky se nechal od míče odstavit. Ke konci poločasu nachytal jeden z domácích hráčů našeho brankáře na hruškách a takovou nevinou střelou od autové čáry vyrovnal na 2:2.
Do druhého poločasu nastoupili oba celky s touhou zvrátit vítězství na svou stranu a byl to opět kanonýr Bertík,který nejprve dokonal dnešní hatrick a dostal náš tým po třetí dnes do vedení a v zápětí skvěle rozehrál rohový kop na Kevina,který zvyšoval na 2:4.Domácí se pak snažili o vyrovnání a byli čím dál více nebezpeční našemu brankáři.A ke konci se také zaslouženě dočkali gólů,když jejich nejlepší hráč číslo 7 využil rychlé dva brejky a v rozmezí tří minut dokázal na konci zápasu vyrovnat na zaslouženou remízu 4:4.
Dnešní zápas i když se hrál za špatného počasí,byl velice kvalitní a naši borečci opět dokázali,že dokáží hrát vyrovnanou partii s kvalitními soupeři a za dnešní výkon si zaslouží většina hráčů pochvalu.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem ochotným rodičům,kteří neváhali jet v takovém nečasu s námi do Boru nás podpořit.

Poslední březnový trénink

28. března 2012 v 18:50 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl poslední březnový trénink v tělocvičně.Na tréninku bylo 13 žáčků.Náplní tréninku byla práce s balónem a střelba na brankáře.
Zítra sraz v 15h u Minitexu,odjezd v 15,10h k přátelskému utkání do Nového Boru.

23. března 2012 v 18:26 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink v tělocvičně,na kterém bylo 12 žáčků.Náplní tréninku bylo opět nabírání fyzičky a síly a ovládání míče a střelba na brankáře.
Další trénink ve středu od 16,30h.
Ve čtvrtek místo tréninku sehrajeme přátelský zápas v Novém Boru.Sraz v 15h u Minitexu.

19. března 2012 v 22:42 | trenér |  Aktuálně
Dnes proběhl další trénink,na kterém bylo 17 žáčků.Jelikož jsem byl sám,trénovali jsme opět dohromady.Takže náplní tréninku byly dovednostní soutěže na ovládání míče,fyzičky a střelby na
brankáře.
Další trénink v pátek od 16,30h

Přátelské utkání v Novém Boru

15. března 2012 v 20:13 | trenér |  Aktuálně
Ve čtvrtek 29.3.2012 pokud počasí dovolí pojedeme na místo tréninku k přátelskému utkání do Nového Boru,týkat se to bude hlavně těch starších přípravkářů.Odjezd bude v 15,10h od Minitexu,výkop v 16h na umělce v Novém Boru.

Nominace a odvoz(předběžné)

Domča - Komárkovi ?
Doktor - Jandákovi ?

čtvrtý březnový trénink

15. března 2012 v 20:02 | trenér |  Aktuálně
Dnes proběhl další trénink na kterém bylo 18 žáčků.Menší trénovali s Pavlem a větší žáci trénovali hlavně sílu a přestnost zakončování.
Příští týden budou tréninky opět pondělí a pátek od 16.30h ve velké tělocvičně.

Třetí březnový trénink

14. března 2012 v 18:57 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink,na kterém bylo 18 žáčků.Náplní celého tréninku byli hlavně dovednostní soutěže-běh na čas bez balónu, s balónem,střelba na přestnost,střelba na brankáře atd.
Další trénink zítra od 16,30h ve velké tělocvičně.

Turnaj v Kamenickém Šenově

11. března 2012 v 19:06 | trenér |  Turnaje

TURNAJ V KAMENICKÉM ŠENOVĚ

Včera 10.3.2012 jsme se zúčastnili halového fotbalového turnaje starších přípravek v Kamenickém Šenově.Na turnaji se představilo sedm týmů hrálo se systémem každý s každým 13 minut 1+4.
Naši borečci vstoupili do turnaje soubojem s Českou Kamenicí,která nás na turnaji v Novém Boru jasně přehrála a porazila 1:0.Tentokrát jsme s Kamenicí byli lepší my,ale bohužel jsme nedokázali proměňovat gólové šance a tak zápas zkončil pro nás bohužel remízou 0:0.
Ve druhém zápase nás čekal další těžký soupeř z Vansdorfu celek FAŠV,který nás zase porazil na turnaji v Zákupech 3:0.Zápas pro nás začal velice dobře,neboť se brzy prosadil po krásné nahrávce Domči náš kanonýr Bertík.Vedení jsme sice neudrželi dlouho,když soupeř záhy vyrovnal,ale šance jsme si vytvářeli i nadále a po jednom skvěle rozehraným přímém kopu Kevina,dal náš druhý gól Pat.Poté nás podržel dvěma skvělými zákroky Vojtík a tak jsme udeřili opět my ,když Bertík upravil na konečných 3:1.
Třetí zápas proti domácímu celku Kamenického Šenova jsme byli jasně lepší,ale dlouho jsme se opět nemohli gólově prosadit,až to vzal na sebe Kevin,když prošel perfektně přez dva hráče a za přispění jednoho domácího obránce otevřel skore zápasu.Druhý gól se nám bohužel nepodařilo přidat a tak ke konci zápasu přišel pro nás trest,když po jedné z mála útočných akcí Šenova jsme inkasovali a zápas zkončil pro nás opět bohužel jen remízou 1:1.
Čtvrtým soupeřem nám byl celek Cvikova a měl to být pro nás lehký soupeř,ale bohužel opkak byl pravdou.V tomto utkání si vybrala naše základní čtyřka slabší chvilku a brzy jsme prohrávali 0:1.Naštěstí druhá čtyřka zabojovala a po pěkné akci Péťa-Víťa vyrovnávala naše kapitánka Kája Ciperka.Jenže první čtyřce se opravdu nedařilo a znovu chybovala a my museli dotahovat podruhé v zápase gólové manko.Naštěstí nás cvikovští na polovině faulovali a k trestnému kopu se postavil Luky a krásnou ranou vymetl cvikovskou šibenici.Do konce zápasu se už skore neměnilo,i když jsme si nějakou šanci vytvořili a tak byla na světě pro nás třetí ztrátová remíza.
Pátý zápas byl poviností vyhrát,neboť nám byl soupeřem nejmenší a nejmladší celek turnaje FK Štětí.Soupeř dlouho odolával našemu tlaku,když jsme se nemohly gólově prosadit.Až v polovině střídající Domča sebral na naší polovině balón,prošel přez dva hráče a na podruhý překonal brankáře Štětí.Chvíli na to si na své střelecké období vzpoměl kanonýr Křešualdo a zvýšil na uklidňujících 2:0.Poté nám ještě zatrnulo po šanci Štětí,kdy nás zachraňovala tyč.Nic víc se již nestalo a my vyhráli zaslouženě 2:0.
Poslední zápas turnaje nás čekal silný a nejlépe hrající celek turnaje TJ Krupka.Pokud by jsme tento zápas vyhráli stali by jsme se vítězem celého turnaje,prohra nás odsouvala na třetí s trochou štěstí i druhé místo.
Jenže se opět ukázalo,že naši borečci ještě nejsou připravení na zvládání důležitých zápasů,hlavně po psychické stránce a když jsme v první minutě po naší chybě inkasovali první gól,zase jsme se složili a během tří minut ještě inkasovali třikrát a bylo po naději na celkové vítězství.I když se poté ještě kluci zvedli a vytvořili si několik gólovek,tak se nám již skórovat nepodařilo a prohráli jsme 0:4.
Poté jsme již s napětím čekali jestli se nestane malý fotbalový zázrak,který by nás posunul na druhé místo.Potřebovali jsme,aby nejslabší celek turnaje Štětí oloupil v posledním zápase domácí Šenov o nějaké body.Proto se kluci přidali k fandícím hráčům Vansdorfu,kteří také čekali na domácí zaváhání a po celých třináct minut bouřlivě povzbuzovali malé hráče Štětí,kteří se jim naoplátku odvděčili vynikajícím výkonem a zaslouženě uhráli pro nás cenou remízu 1:1.
Tento výsledek po sečtení všech bodů pro nás znamena krásné druhé místo.
Poté proběhlo vyhlášení celého turnaje a naše kapitánka Kája Ciperka s Vojtíkem si šly pro krásný pohár s diplomem a s taškou sladkostí.
Včerejší turnaj byl pro nás nejúspěšnějším turnajem naší krátké fotbalové kariéry a to nejen krásným druhým místem,ale i předvedenou hrou.Sice nám chyběl malý krůček k celkovému vítězství,ale za výkony v celém turnaji si všichni zaslouží absolutní pochvalu a věřím,že dlouho nebude trvat a budem se radovat z celkového vítězství v nějakém turnaji,neboť naši kluci začínají více hrát jako jeden celek což dokazuje,že o osm naši gólů se postaralo sedm hráčů a také začínají si více vypomáhat a bojovat jeden za druhého.
Na závěr bych chtěl poděkovat opět všem našim fandícím rodičům,kteří museli být určitě s výkony svých miláčků spokojení,stejně jako my dva s Patrikem.

7. března 2012 v 10:06 | trenér |  Aktuálně
V sobotu 10.3.2012 se zúčastníme halového turnaje v Kamenickém Šenově.Sraz nominovaných bude opět v 8h u MINITEXU.První zápas nás čeká v 9,15h proti České Kamenici.
Sebou opět ať mají všichni sálovou obuv a chrániče a svačinu a pití.

5. března 2012 v 18:43 | trenér |  Aktuálně
Dnes proběhl další trénink,na kterém bylo 17 žáčků.S Pavlem a menšíma žáčkama opět trénoval malý Ondrášek z Jablonného,který je mezi námi nový.
Ti větší trénovali hlavně nahrávky a následně střelbu.

Pozor změna:
zítra trénink není,ale bude v pátek 9.3.2012 od 16,30h
a místo tréninku úterý 20.3.2012 bude trénink v pátek 23.3.2012 od 16,30h.

- Filip,Enny - Gába,Ládík

Dnes jsme v rámci tréninku sehráli přátelské utkání s týmem TJ Baník Modlany,který je u nás ve Stráži na soustředění.Jelikož hosté byli po náročném kondičním tréninku,dohodli jsme se zápas odehrát dvakrát 15 minut systémem 1+4.A protože jsou jarní prázdniny,chyběli nám některé tradiční opory,včetně zraněné kapitánky Káji a tak si s námi zahrál Filip,kmenový hráč TJ Jiskra Mimoň.
Zápas byl celkem vyrovnaný,ale po několika minutách se začala projevovat naše větší fotbalová sehranost a tak jsme si začali i vytvářet brankové situace.Jednu z nich proměnil kanonýr Bertík.Poté se nenechala zahanbit ani druhá čtyřka a díky Gábovi se dokázla také gólově prosadit.Takže poločas zkončil 2:0.
I druhá půlka byla dosti vyrovnaná. Jelikož však hosté nedokázali překonat chytajícího Péťu,který ač byl po nemoci a chytal poprvé,předvedl velice dobrý výkon a naše šance také ne ne zkončit v modlanské síti vypadalo to dlouho,že už žádný gól nepadne.Třetí a poslední branky jsme se však dočkali po krásné fotbalové akci první čtyřky,kdy míč putoval po ose Luky,Domča,Bertík před branku a Kevin už neměl žádný problém nastavit nohu a vstřelit poslední gól dnešního zápasu.Takže jsme vyhráli 3:0 a poté kluci zakončili přáteláček oblíbenými penaltami.
Za dnešní výkon si zaslouží všichni absolutní pochvalu,neboť se mi výkon všech hráčů v celém zápase líbil.
Další trénink v pondělí od 16,30h v tělocvičně

Přátelák s TJ Baník Modlany

1. března 2012 v 15:00 | trenér |  Aktuálně
Dnes v rámci tréninku sehrajeme přátelské utkání s TJ Baník Modlany ve velké tělocvičně.