Prosinec 2011

Zhodnocení roku 2011

31. prosince 2011 v 10:00 | trenér |  Aktuálně
V poslední den roku 2011 přichází opět moje rekapitulace naší fotbalové půlsezóny roku 2011 v kategorii starší přípravka(poslední od další sezony již budem patřit do kategorie mladší žáci).Sezónu jsme začali 1.srpna dobrovolným nabíráním fyzičky,kdy jsme chodili běhat do lesa,ale jelikož většina dětí byla na prázdninách scházelo se nás jen okolo pěti.Prázdniny se podepsali i nad srpnovou tréninkovou docházkou kdy se nás scházelo kolem 8 lidí.Od září již byla docházka již téměř stoprocentní.Na trénincích se do konce roku představilo celkem 22 malých fotbalistů.(o tři více než loni).Novými přírustky v našem týmu jsou Tomík Novák,Vítek Hladík,Ládík Svěžeň a Matěj Pecha.
Od srpna jsme sehráli celkem 16 zápasů(10 výher,0 remíz a 6 proher při skore 92:57).Z toho jich bylo 7 soutěžních (5 výher,0 remíz a 2 prohry s celkovým skorem 59:26),5 turnajových (2 výhry,0 remíz a 3 prohry s celkovým skorem 10:16) a čtyři přátelský zápasy (3výhry,0 remíz a 1 prohra při skore 24:15).
Nejlepšími střelcem družstva byl Norbert " BERTÍK " Biedermann s 23 góly(19 soutěžních,
0 turnajové a 4 přátelské) před Janem " KEVINEM " Müllerem s 16 góly (7 soutěžní a 9 přátelské) a Dominikem " DOMČOU" Komárkem s 10 góly (8 soutěžních a 2 přátelské)
Tyto výsledky nám zatím vynesly krásné a nadějné 2 místo v okresním přeboru starší přípravky a 4 místo na Mikulášském turnaji ve Stráži pod Ralskem v kategorii 2003 a mladší

Co nás čeká po Novém roce?

Příští rok začínáme s trénováním opět již od ledna.První trénink je naplánován DO VELKÉ TĚLOCVIČNY na středu 4.ledna od 16,30h do 18,00h a další podle plánu,který obdržel každý z žáčků a nebo lze najít v sekci tréninky. Do tělocvičny by jsme měli opět chodit 3 měsíce leden až březen,proto vybírám 300 Kč na tělocvičnu(prosím donést na první tréninky!!!).Což by nám mělo pokrýt tyto 3 měsíce,pokud ne buďto se nějaký trénink zruší nebo se bude muset nějaká částka dovybrat.
Od Nového roku nastává jedna novinka,kdy fotbalový svaz zavádí členské knížky,tudiž každý člen klubu bude muset každý rok mít známku,která se vlepí do této knížky.
Ke zřízení této knížky je potřeba vyplnit potřebné formuláře,které všichni žáčci obdrží na prvních trénincích a po vyplnění zpět odevzdají spolu s 50Kč na známku nejpozději do konce ledna.
Co se týče zápasového vytížení tak nás hnedka v sobotu 14.ledna čeká turnaj v Novém Boru a v únoru v sobotu 18.unora turnaj v Osečné a pak 25.unora náš tradiční turnaj o pohár starostky Stráže pod Ralskem.Nominace na tyto turnaje bude záležet na docházce a píli při trénincích a venkovní turnaje na dopravě,která bude záležet na ochotě našich mobilních rodičů.

Na závěr bych chtěl všem malým fotbalistům,jejich rodičům,příbuzným a kamarádům popřát do

Nového roku 2012 hodně štěstí,zdraví,spokojenosti a úspěchů nejen při fotbale,ale i ve škole, v zaměstnání a v soukromém životě


Veselé vánoce

22. prosince 2011 v 11:30 | trenér |  Aktuálně
Obrázky - Veselé Vánoce : 4


Štastné a veselé prožití vánočních svátků všem našim nejmenším fotbalistům ,jejich rodičům,příbuzným a kamarádům.Hodně dárků pod stromečkem a hodně štěstí a pohody nejen v období vánoc ale i po celý další rok 2012

Mikulášský turnaj -4.12.2011

15. prosince 2011 v 14:41 | Lydie Komárková,Dáša Nováková |  Fotogalerie

Mikulášský turnaj 2011

4. prosince 2011 v 19:44 | trenér |  Turnaje

Mikulášský turnaj 2011


Dnes 4.12.2011 jsme pořádali halový fotbalový turnaj pro ročníky 2003,2004 a mladší s Mikulášskou nadílkou.Do turnaje se s námi přihlásilo šest týmů z Libereckého kraje.
Hrálo se systémem každý s každým a délka zápasu bylo 1x12 minut.
Na úvod turnaje nás čekal těžký soupeř Arsenal Česká Lípa a i když nás favorit přehrával,tak naše obrana srdnatě odolávala a Domča v bráně chytal jednu šanci za druhou.A posílal do nebezpečných brejků našeho budoucího kanonýra Dádu.Ten i jednu ze svých šancí využil a krásnou střelou z dálky otevřel skore zápasu.Bohužel naše vedení nevydrželo dlouho a soupeř dvěmi slepenými góly otočil výsledek a nakonec ještě přidal třetí branku.
Ve druhém zápase nás čekal další ze silných soupeřů celek Sokol Doubí.Naši nejmenší borečci opět statečně oddolávali a dokonce malej Doktor měl dvě šance otevřít skore zápasu.Ale jelikož své šance nevyužil,platilo nedáš dostaneš a soupeř nám v krátkém rozmezí zase nasázel tři branky a v závěru přidal čtvrtou.
Až ve třetím zápase se Sokolem Ruprechtice se naše naděje dočkaly zasloužené výhry.Nejprve se dvakrát prosadil Ládík,pak po krásné akci Dády B. a Ládíka vstřelil svou první branku v životě náš nejmladší fotbalista Tomík.Poté sice soupeř překonal našeho druhého brankáře Kubu a snížil na 3:1,ale naši kluci nepolevili a Doktor,Dáda B a třetím gólem Ládík navýšili naše vedení již na 6:1.V poslední minutě soupeř sice ještě snížil,ale to nic nezměnilo na našem zaslouženém vítězství.
Ve čtvrtém zápase nás čekal nejtěžší soupeř a nakonec celkový vítěz turnaje SK Verneřice.
Zápas pro nás nezačal dobře a brzy jsme prohrávali 0:1.Ale chvíli na to bojovník Ládík skluzem vyrovnal na 1:1.Ale pak se již prosazovaly jen Verneřice a pěti góly nejlepšího střelce turnaje Martina Baláže zvítězily zaslouženě 1:6.
V posledním zápase nás čekal nejslabší celek turnaje MfK Podještědí.I když jsme byli od začátku lepším týmem,nemohli jsme překonat podještědskou obranu a nebo brankáře.Až po rohovém vhazování malého Doktora,tečoval míč za brankovou čáru Dáda B a vedli jsme 1:0.
Druhý uklidňující gól pak přidal náš dnes nejlepší střelec Ládík a když jsme další šance nevyužili,utekl našim malým borečkům Jiříkovi a Máťovi přes celé hřiště hostující brankář a přehodil vyběhnuvšího Domču.To bylo ale v celém zápase vše a dnešní druhá výhra pro nás znamenala celkové krásné čtvrté místo.
Po odehrání zbylých zápasů turnaje,proběhlo závěrečné vyhlášení s předáním cen pro všechny týmy a jelikož se jednalo o Mikulášský turnaj nemohl na tomto předávání chybět Mikuláš s čerty a překrásným andílkem.Poté ještě proběhlo závěrečné fotografování týmů s mikulášským týmem a turnaj byl úspěšně ukončen.
Za dnešní turnaj bych chtěl poděkovat všem co nám pomohli.Rozhodčím Sašovi a Honzovi,mikulášskýmu týmu Honzům,Pavlovi a Káje Ciperce,zapisovateli Láďovi a obsluze Sylvě a Dáše.A hlavně všem malým fotbalistům,kteří dnes předvedli všem rodičům a přihlížejícím divákům své fotbalové dovednosti.

Sestava : Domča - Dáda Š,malej Doktor - Dáda B,Ládík
Střídali : Kuba - Jiřík,Sebík - Tomík,Máťa

Celkové pořadí turnaje:
1.SK Verneřice
2.Sokol Doubí
3.Arsenal Česká Lípa
4.FK Stráž pod Ralskem
5.Sokol Ruprechtice
6.MfK Podještědí

Poslední letošní trénink

2. prosince 2011 v 21:25 | trenér |  Aktuálně
Dnes proběhl poslední letošní trénink,který byl i zároveň přípravným tréninkem pro nejmenší fotbalisty na nedělní Mikulášský trénink.Na trénink přišlo 16 žáčků,kteří rozdělení do 3 družstev hráli po celý fotbálek.
V neděli sraz žáčků,kterých se turnaj týka je v 8,15h v hale.
Nominace na neděli 4.12.2011
Doktor
Ládík
Dáda Štofanik
Sebík
Jiřík
Máťa
Dáda Biedermann
Tomík
Kuba

První trénink těch žáčků,kteří mají opravdový zájem hrát a zdokonalovat se ve fotbale je ve středu 4.1.2012 ve velké tělocvičně od 16,30h.Prosím rodiče aby pak začali posílat 300Kč na tlocvičnu za zimní období tréninků.
První turnaj nás bude čekat hned v sobotu 14.1.2012 v Novém Boru a zúčastní se ho deset nejpoctivějších fotbalistů,dle tréninků.