Počet zápasů0
Počet gólů0

Poslední zářiový trénink

29. září 2011 v 20:10 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl po serii tří zápasů v řadě další trénink.Na tréninku bylo 19 žáčků,tedy skoro všichni.Dnes poprvé s námi začal trénovat i nový hráč Vít Hladík z Dubnice.Kluci po dovednostních soutěžích se rozdělili a větší opět hlavně trénovali souhru a střelbu a menší kluci základní prvky kopané.Další tréninky jsou v pondělí a v úterý od 16h do 17,30h na umělce u školy.

Střídání: - Páťa N.,Doktor - Gába,Dáňa,Křešualdo

Dnes ve státní svátek 28.9.2011 za krásného podzimního počasí jsme zajížděli k poslednímu soupeři,se kterým jsme se ještě neutkali a to do Doks.V naší sestavě se již objevil navrátilec z Itálie Křešualdo,ale bohužel nám chyběly dvě velké opory,které skolila nemoc a to kapitánka Kája Ciperka a brankářská jednička Vojtík.Zápas se hrál systémem 1+5 na třikrát dvacet minut.
Zápas začal v trochu opatrném tempu,jako by se oba soupeři poznávali navzájem.Naši kluci pomalu přebírali iniciativitu a začali si i vytvářet převahu a šance.Naopak naše obrana v čele se skvělým dirigentem Kevinem domácí v útoku vůbec k ničemu nepouštěla a tak Páťa v brance neměl během první třetiny vůbec žádnou práci.Až v polovině třetiny jsme se dočkali první branky,kdy vyšla spolupráce našich útočníků a po přihrávce Domči se prosadil bombarďák Bertík.Ten byl i u druhé branky,když po úniku po levé straně centroval před branku a Gábovu střelu si vrazil jeden z domácích obránců do vlastní branky.Také třetí branku připravil dnes při chuti hrající Bertík,tentokrát svému třetímu kolegovi v útoku Křešualdovi a ten nezaváhal a propálil domácího gólmana po třetí.
Ve druhé třetině se naše hra ještě zlepšila,kluci si začali více přihrávat,dokázali více držet míč,prosadit se jeden na jednoho a kombinacemi si i vytvářeli spoustu brankových situací,které však likvidoval skvělý domácí brankář.Na něm si vylámali zuby třikrát Gába a Křešualdo a tak si opět vzal slovo Bertík a zvyšoval již na 0:4.Kluci si vybojovali i spoustu rohů,které dnes zahrával skvěle Páťa N,ale ani Dáňa ani Křešualdo nebo Domča nedokázali včas naběhnout na perfektně časované centry.Až v závěru si na roh naběhl zezadu Péťa a po přistrčeni a kličce propálil vše co mu stálo v cestě a uzavřel skóre po dvou třetinách na 0:5.
Ve třetí třetině jsme již začali více improvizovat. Bertík šel na stopera a Kevin do útoku,také dostávali víc šancí kluci ,kteří toho ještě příliš nenahráli a toho domácí začali více využívat a ohrožovat Páťu H v brance.Také domácí se tedy dočkali gólu,když využili dvakrát zaváhání naší obrany a snížili výsledek dnešního zápasu na konečných 2:5.
Dneska naši kluci sehráli mnohem fotbalovější utkání než v Žandově a myslím si že se jejich výkon musel všem našim fanouškům,co s námi jeli do Doks líbit.Všichni si za dnešní výkon zaslouží pochvalu a doufám,že v neděli odvetu s Doksama doma opět zvládnem a udržíme krok s vedoucí Mimoní,která bohužel vyhrála v Žandově a stále nám uniká o tři body.

26. září 2011 v 20:44 Výsledky
Již ve středu 28.9.2011 sehrají naši borečci další mistrovský zápas venku a to tentokrát v Doksech.
Sraz je ve 12,15h na hřišti a výkop v 13,30h v Doksech.Bohužel opět musíme jet autama a tak žádám rodiče,kteří by mohly vzít auto ať se mi ozvou.

Střídání - Péťa,Luky - Gába,Dáňa

Po sobotním přátelském zápase s FAŠV jsme hned v neděli ráno zajížděli k mistrovskému zápasu do Žandova.Zápas se hrál systémem 1+5 na třikrát dvacet minut.
Po výkonu ze soboty jsme s Páťou očekávali i v neděli z naší strany bojovný a fotbalový výkon,ale bohužel začátek zápasu a vlastně celá první třetina tomu nenasvědčovala.
Naši kluci opět na začátku jakoby spali a vůbec neměli chuť si zahrát fotbal.Míč se jen odrážel z jedné strany na druhou,nikdo se nenabízel pro přihrávku,málokdo trochu víc popoběhl pro míč a tak po pár minutách došlo k prostřídání základní sestavy.Kevin se vytáhl do útoku a hnedka to bylo znát a také jsme se hned dočkali prvního gólu z jeho kopaček.
Než jsem si zapsal střelce do notýsku,padl druhý gól.Domča vystihl špatnou rozehru domácích po gólu a na menším hřišti vystřelil z dálky a překonal domácího brankáře po druhé.Chvíli na to přišlo snížení na 1:2,když domácí využili naší chybu.Ale několik minut na to znovu Domča střílel z dálky a zmatený domácí obránce si dorazil jeho střelu do branky.Žandovští však byli nebezpeční a hlavně hráč číslo deset(podle mě starší ročník - Lukáš Vosecký) dělal opět po roce naším hráčům problémy a ti ho zastavovali často jen za cenu faulu.Po jednom z nich se také pískala penalta a domácí útočník snížil na 2:3 a šlo se do kabin na přestávku.Zde jsme zase měli našim borečkům co vyčinit,vyčetli nějaké chyby a hlavně stanovili taktiku na druhou třetinu.
V té dostala naše kapitánka Kája,střídaná Lukym ,domácí desítku na starost a po zbytek zápasu ho oba dva vymazali ze hry a tím se i naše hra zvedla a začali jsme se i prosazovat.Nejprve završil hatrick Domča,poté ještě domácí vykřesali naději gólem na 3:4,ale byl to opět Domča(včera slavící 9 let),který pěknou ranou zdálky nastartoval naší čtyřgólovou šňůru.Na 3:6 zvýšil velice dobře hrající Kevin a poté se už probudil náš ostrostřelec Bertík a dvěmi góly navýšil naše skóre na 3:8.Před koncem druhé třetiny se ještě dočkali jednou domácí a upravili na 4:8.Na druhou přestávku již nebyla potřeba jít do kabin ,protože kluci a Kája dodrželi plně stanovenou taktiku a zlepšili svou hru.
Třetí třetina již byla opatrnější a oba celky zahazovali šance.My jsme netrefovali branku a domácí vychytal znovu výborně chytající Páťa,který sice v polovině třetí třetiny po páté kapituloval,ale další gól už za svá záda nepustil a na druhé straně se po několik dalekonosných pokusech trefil tvrdou ranou Luky a stanovil konečný výsledek na 5:9.
Včera si naši borečci sice vybrali slabší výkonost,ale opět dokázali zabojovat a zaslouženě zvítězit.Také se ukázal hlavní rozdíl mezi námi a soupeři v brankářích.Náš tým má výhodu dvou urostlých a šikovných brankářů,kteří když se nám hra nedaří,tak nás svými zákroky podrží.Kluci se opět častěji prosazovali střelecky spíše z dálky než po fotbalových akcích,ale omlouvá je zmenšené rozměry hřiště a také sobotní výborný zápas v nohách.
Další zápas nás čeká hnedka ve středu 28.9.2011 v Doksech.Sraz ve 12,15h na hřišti.Výkop v 13,30h v Doksech.

Střídání : - Péťa,Jiřík - Doktor,Dáda Š. - Gába,Dáňa

Včera 24.září jsme na našem hřišti sehráli přátelské utkání s kvalitním soupeřem z fotbalové akademie šluknovského výběžku -FAŠV.Hrálo se na šířku hřiště systémem 1+7 na 3 krát dvacet minut.Celé utkání odpískal bezproblémů Páťa.
Před zápasem jsme museli řešit absenci tří našich klíčových hráčů - Vojtíka(nemoc),Křešualda(Itálie) a Bertíka(mimo Stráž) a tak jsme si na vyzkoušení a zkvalitnění našeho týmu zapůjčili dva nadějné fotbalisty z nedaleké Dubnice - Vítka a Kubu.Od začátku utkání byl na hřišti k vidění velice líbivý,bojovný fotbal.Naši kluci se celku,který hraje krajskou soutěž nezalekli a byli mu více než vyrovnaným soupeřem.V první třetině se hra hlavně odehrávala ve středu hřiště,ani jedna obrana neudělala chybu a tak útočníci obou celků to měli k prosazení velice těžký.A tak první třetina skončila 0:0,ale diváci se určitě nenudili.
Ve druhé třetině fotbalovější hosté se začali přeci jen více prosazovat a dokázali potresta první chybu v naší obraně - 0:1.Naši kluci se ale také snažili,ale bohužel byla znát absence obou našich ostrostřelců a tak soupeř po chvíly využil druhou naší chybu v obraně a zvýšil na 0:2.My jsme se včera také dočkali alespoň jednoho gólu,když ke konci druhé třetiny napřáhl z dálky Kevin a vysoký míč dopadl před vyběhnuvším hostujícím brankářem,přeskočil ho a zapadl do jeho branky .Tak skončila druhá třetiny 1:2.
Ve třetí třetině bylo na našich nadějích znát snaha o vyrovnání,ale bohužel hostující obrana nás příliš do šancí nepouštěla a také klukům docházeli síly.A když se neujaly střely Gáby a ani Domči a na druhé straně zlikvidoval Páťa H dvě šance hostí a tak dopadl včerejší zápas 1:2 pro FAŠV.
Včerejší přátelské utkání bylo velice kvalitní a bojovné z obou stran a maslím si,že se líbilo všem přihlížejícím divákům,kteří nás opět přišli podpořit.Všichni žáčci si zaslouží za včerejšek pochvalu,protože všichni i ti nejmenší hráli s velkým nasazením a odhodláním uhrát co nejlepší výsledek.Doufám že stoupající formu,potvrdíme dnes v Žandově a opět předvedem líbivý bojovný fotbal.

Sedmý zářiový trénink

24. září 2011 v 6:32 | trenér |  Aktuálně
Včera proběhl další trénink na kterém bylo 17 žáčků.Náasledující týden nás čeká čtyřzápasová zátěž,takže kluci trénovali hlavně střelbu a souhru.

20. září 2011 v 19:30 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink na kterém bylo 14 žáčků.Větší kluci trénovali souhru a střelbu na branku a menší trénovali přihrávky a vedení míče.Jelikož se již projevuje rozdíl mezi většími a menšími fotbalisty a trénování všech hráčů dohromady začíná být již obtížné,byli by jsme rádi za jakoukoliv výpomoc rodičů,kteří by se věnovali těm menším žáčkům a alespoň na ně dohlídly aby nedělali lumpárny,protože hlídat a učit 15 až 20 dětí v jednom nebo ve dvou nelze.
Další trénink v pátek od 16 h a doufám,že ti větší přijdou všichni.

Trénink19.9.2011

19. září 2011 v 14:35 | trenér |  Aktuálně
Dnešní trénink kvůli počasí je zrušen.Namísto toho je dohodnut na sobotu přátelák s FAŠV od 15h.
Zítra snad trénink dle plánu,pokud počasí dovolí.

Přátelák 24.9.2011

19. září 2011 v 10:22 | trenér |  Aktuálně
Na sobotu 24.9.2011 je dohodnutý přátelský zápas s fotbalisty Fotbalové Akademie Šluknovského Výběžku z Vandsdorfu.

Náhradníci : Dáňa,Dáda

Dneska 18.září jsme sehráli první domácí utkání nové sezóny.Naším soupeřem byl těžký celek TJ Jiskra Mimoň.
Zápas se hrál za podzimního počasí s deštěm v druhé půli.Hrálo se systémem 1+5 na dvakrát 25 minut.Utkání skvěle odpískal Martin -Fiky- Roll.
Zápas pro nás bohužel začal špatně,když nás soupeř od začátku přehrával a naši kluci nebyli zřejmě pořádně soustředění a tak jsme rychle prohrávali.Nejprve po jedné chybě 0:1,dále po neuhlídání hráče při rozehře rohu a po další akci mimoňských to už bylo 0:3.Teprve potom jsme se začali probouzet a po nahrávce Domči na Bertíka snížili na 1:3.Chvíli na to byl ve vápně nešetrně faulován hostujícím brankářem Bertík a Domča s přehledem snížil na 2:3.
Naši kluci začali bojovat a vyrovnali s favoritem hru.Ale bohužel hosté po další akci zvýšili na 2:4.To však do konce poločasu ještě nebylo všechno a po Lukyho prudkém rozehrání rohového kopu za přispění jednoho z mimoňských hráčů jsme se opět dočkali snížení na rozdíl jedné branky.
Do druhé půle jsme vstoupili určitě aktivněji než do půle první a bylo na našich klucích vidět odhodlání o pokoření favorita naší soutěže.Naše aktivita byla zaslouženě i účiná,když se zdálky opřel do balónu Páťa N a vysoká rána zapadla do mimoňské branky.V tu chvíli jsme na hřišti dominovali bojovností.Naše obrana skvěle odrážela mimoňské útoky a naši útočníci zátápěli hostující obraně.Dokonce jsme se dočkali i krátkého vedení když se dnes po druhé trefil Bertík a rozjásal naplno naše fanoušky.I nadále kluci hráli výborně ale fotbalové štěstí se k nám otočilo zády.Nejprve uháněl Domča sám na mimoňského brankáře a ten se štěstím jeho šanci vyrazil a potom rána Bertíka se zastavila na brankové čáře a nikdo z našich kluků se už k dorážce nedostal.Naopak v závěru po našem rohu se k míči dostali hostující útočníci a svůj brejk se štěstím proměnili a vyrovnali na 5:5.A několi minut před koncem a jedné chybě našeho obránce,odebral hostující útočník míč a nekompromisně prostřelil Vojtu v naší brance a otočil skore zápasu opět ve prospěch hostí.Závěrečná snaha o vyrovnání nám již gól nepřinesla a tak rozhodčí ukončil pro nás dnes smolné ale velice bojovné utkání s konečným skórem 5:6.
Za dnešní utkání,i když jsme nezvládli začátek a ani konec si naši borečci zaslouží pochvalu.Hráli s kvalitním týmem Mimoně velice vyrovnanou hru a bohužel nám chybělo malinko toho fotbalového štěstí.Ale ukázali našim fanouškům,že hrát a bojovat se dá s každým.Věřím že příští týden se nám opět zadaří a že přivezeme tři body ze Žandova,kde už si zahrají i další hráči,kteří se bohužel kvůli dramatičnosti zápasu na hřiště nedostali.

Pátý zářiový trénink

15. září 2011 v 21:03 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl poslední trénink před důležitým nedělním zápasem s TJ Jiskra Mimoň.Na tréninku bylo 17 žáků.Trénovalo se hlavně zpracování balónů,fyzička a střelba na brankáře.
V neděli sraz v 13h. na našem hřišti výkop zápasu v 14h.