31. srpna 2011 v 21:45 | Trenér |  Výsledky

1x Křešualdo

Sestava : Vojtík - Péťa,Páťa - Bertík,Kevin,Domča
- Kája,Luky - Křešualdo,Páťa H.,Gába
- Enny,Láďa - Dáda,Pepíno

Dnes v poslední den prázdnin jsme sehráli druhý přípravný zápas na novou sezónu.Naším soupeřem bylo družstvo TJ Dubnice.Zápas se hrál systémem 1+5 na 3 krát 20 minut.Naši borečci se sešli téměř všichni(chyběl jen Sebík,Doktor a Jiřík a kvůli nevolnosti nehrál Dáňa) a tak dnes více prostoru dostávali hlavně kluci,na které se při mistrovských zápasech tolik nedostane.
Začátek zápasu jsme zvládli skvěle a po několika minutách se levačkou prosadil Domča a otevřel skore zápasu.Druhý gól na sebe nedal dlouho čekat a jejím autorem byl Bertík.Pak se na hřiště dostala druhá pětka menších borečků a hra se malinko vyrovnala.Po příchodu třetí pětky byla opět znát převaha našich fotbalistů a Křešualdo a Páťa Hanes navýšili skore na 4:0.V závěru třetiny po chybě jednoho znašich menších borečků snížili hosté na 4:1.
Do druhé třetiny soupeř vyměnil brankáře,který začal likvidovat jednu naší šanci za druhou.Hosté se také začali daleko více osmělovat a prověřovat Vojtíka v naší brance,ale ten dnes znovu předváděl skvělé zákroky.V této třetině jsme se přeci jen dočkali dvou gólů.Oba dva měl na svědomí Páťa Hanes,který dnes proti svým dubnickým kamarádům a vrstevníkům obul střelecké kopačky.
Do třetí třetiny lépe vstoupili hostující hráči,kteří dokázali po naší chybě a rychlém protiútoku snížit na 6:2.
Pak ale zase naše první pětka předvedla několik pěkných fotbalových akcí,které dokázala i gólově zakončit.Nejprve Bertík a pak dvěmi góly v jedné minutě Kevin navýšili skore už na 9:2.Desátý a poslední gól dnešního zápasu vstřelil symbolicky dubnický Páťa Hanes a svým čtvrtým gólem dnes uzavřel skore zápasu na 10:2.
Dnešní zápas byl poslední prověrkou před sobotním prvním mistrovským zápasem nové sezóny,který nás čeká v Jestřebí.Dneska naši borečci sice nepředvedli tak kvalitní výkon jako v pátek s Karlínem,ale opět se bylo na co koukat.Některé akce a fotbalové dovednosti větší části našich žáčků se určitě museli líbit našim fanouškům.Dnes dostávali více prostoru menší fotbalisti,kteří si při mistrovských zápasech tolik nezahrají.Doufám že docházka na tréninky se od zítra zvedne,jelikož bylo na některých žáčcích vidět fotbalová nerozehranost a prázdnonové radovánky.

Střídání : Dáňa - Kája,Luky - Bertík,Kevin,Láďa

Dnes 26.srpna jsme na umělce odstartovali novou sezónu, přátelským utkáním s naším tradičním pražským soupeřem SK Karlín,který k nám opět přijel na soustředění.Zápas se hrál za úmorného letního počasí na třikrát dvacet minut(systémem 1+4,1+5,1+4).Jelikož máme ještě prázdniny,tak náš tým nastoupil nekompletní bez některých našich opor(Vojtík,Křešualdo,Pepíno,Dáda,Enny,Doktor) a tak svou první zápasovou příležitost dostali Dáňa(v brance) a Ládík(v útoku).
V první třetině se hrál celkem vyrovnaný fotbal i když s přibývajícím časem naši borečci měli malinko navrch.Základní čtyřka se sice gólu nedočkala,ale druhá čtyřka se už dokázala gólově prosadit.Nejprve po pěkně rozehraném rohu Kevin a chvíli poté náš ostrostřelec Bertík otevřeli skore zápasu na 2:0.Soupeř se nevzdal a rychle využil okénka v naší obraně a dvěma góly vyrovnal na 2:2.Ale na první pauzu jsme po druhém gólu Kevina šli přeci jenom ve vedení my.
Druhá třetina,která se hrála sytémem 1+5 sice pro nás nezačala dobře a soupeř brzy vyrovnal.Ale od té doby jsme soupeře začali jasně přehrávat a i se gólově prosazovat.Třetí gól Kevina pro nás znamenal opět vedení 4:3,poté dorážel střelu Páti Hanese dnes výborně hrající Gába a bylo to 5:3.Na 6:3 zvyšoval znovu Kevin a vzápětí se prosadil podruhé v zápase Bertík a bylo to 7:3.A tak skončila druhá třetina.
Ve třetí třetině ,která se stejně jako první hrála systémem 1+4 nejprve trefili hosté a snížili na 7:4.Naši kluci se ale nenechali zahanbit. Gába hlavou a svým pátým gólem Kevin navýšili skore zápasu na 9:4.To bylo s góly z naší strany vše.Další šance jsme již nevyužili a tak soupeř začal trestat naše chyby v obraně.A čtyřmi góly v řadě zdramatizoval výsledek dnešního utkání .Ale vyrovnání se už nedočkal a tak naši borečci odstartovali novou sezónu vítězstvím 9:8 a hlavně předvedli našim fanouškům a rodičům výborný výkon.
Dnešní výkon všech našich fotbalistů byl velice nadprůměrný a hlavně první čtyřka ve složení Páťa N.,Péťa,Gába a Domča(která měla nejvíce odtrénováno) předváděla často divákům velice pěkné fotbalové akce.Gólově se sice moc neprosazovala ale šancí si vytvořili dost a dost.A druhá čtyřka se díky našim ostrostřelcům Bertíkovi a Kevinovi zase gólově prosazovala a i když jí to občas v obraně skřípalo,tak celkový dojem celého týmu včetně poprvé chytajícího Dáni v brance,který nás dokázal několika zákroky podržet,byl více než dobrý.
Završením celého dnešního fotbalového dne naší starší přípravky bylo vodní lyžování na jezeře.Kluci a někteří rodiče včetně nás dvou s Patrikem si vyzkoušeli jízdu na lyžích a prknech a doslova se vyřádili po úmorném zápase a myslím si že si to i dost užili a doufám,že se to všem líbilo a třeba si to i někdy zopakujeme.

Pátý srpnový trénink

23. srpna 2011 v 20:14 | Trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další srpnový trénink a bohužel opět byla účast hodně slabá.Opět se mi začíná zdát naše práce s Patrikem a volný čas co tomu věnujem pro všechny děti co se do fotbalu hlásí, zbytečná.S pěti žáčky se toho moc natrénovat nedá a sezóna již příští sobotu začíná.
V pátek sraz v 15h u bazénu - od 15,30h přátelák s SK Karlín a pak sraz v 18,30h na vleku a od 19h vodní lyžování

čtvrtý srpnový trénink

23. srpna 2011 v 14:30 | trenér |  Aktuálně
Včera za úmorného vedra proběhl další trénink na novou sezónu.Bohužel se nás sešlo pouze šest žáčků.Náplní tréninku bylo natrénování rohových kopů.Doufám že dnes se nás sejde daleko více,neboť do začátku sezóny zbývají jen dva tréninky.
Dnes od 16h na našem hřišti.

Třetí srpnový trénink

18. srpna 2011 v 22:32 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl trénink za úmorného vedra,opět se sešlo osm žáčků,kteří hlavně trénovali vedení míče a nahrávky.
Další trénink je v pondělí od 16h.Doufám že se nás už sejde víc,protože se začátek sezóny kvapem blíží a do prvního mistráku nám zbývá jen pět tréninků(a z toho budou dva přáteláčky),tak nám toho času na sehrání už moc nezbývá.

Druhý srpnový trénink

17. srpna 2011 v 22:02 | trenér |  Aktuálně
Dneska za krásného počasí proběhl další prázdninový trénink,na kterém bylo jen osm žáčků.Dneska jsme využili přítomnosti druhého brankáře Páti a trénovali hlavně střelbu na branku a souhru.Další trénink již zítra od 16h.
Také jsme dohodli s trenérem přípravky TJ Dubnice na středu 31.8.2011 od 16,30h první přátelský zápas na našem hřišti

První srpnový trénink

12. srpna 2011 v 21:24 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl první oficiální trénink nové sezóny 2011/12 na kterém se ukázalo 13 žáčků(někteří borečci jsou ještě na na prázdninách).Všichni zúčastnění obdrželi rozpisy tréninků a zápasů na novou sezónu.Poté již proběhl trénink zaměřený na přihrávky a souhru.
Další trénink je naplánován na středu 17.8. od 16h

Dobrovolné nabírání fyzičky

6. srpna 2011 v 21:05 | trenér |  Aktuálně
Máme zasebou týden dobrovolného běhání.Byli jsme čtyřikrát(v pátek zrušeno kvůli dešti).Běhání se zúčastnilo 3 až 5 lidí.
Příští týden budeme ještě pokračovat v pondělí a úterý od 18h do 19h.V pátek první oficiální trénink od 16h do 18h na hřišti.