11.ZŠ Jablonné13301017: 679(- 15)
12.H.Libchava13001312: 1100( -15)

Osmý dubnový trénink

28. dubna 2011 v 21:06 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl poslední dubnový trénink.Na tréninku bylo 13 žáčků,kteří trénovali hlavně vedení míče a zakončování na brankáře.
Další trénink je na programu v pondělí a jelikož se na našem hřišti bude hrát zápas neregistrované kopané,půjdeme využít naší přírody a nedalekého lesíka k nabrání nějaké vytrvalosti a rychlosti.

V neděli sraz v 8,15h odjezd 8,30h avií !!!!

FK Stráž pod Ralskem : FK Cvikov

28. dubna 2011 v 11:23 | Pavel Měchura |  Fotogalerie

Sedmý dubnový trénink

27. dubna 2011 v 20:29 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl sedmý dubnový trénink,kluci byli rozděleni do dvou skupin a trénovali hlavně držení míče,přebírání míče s následnou střelbou.
Také se dozvěděli nominaci na další zápas.
Další trénink je již zítra od 16h.

Pozor změna

O víkendu hrajeme až v neděli 1.5.2011 od 10h v České Lípě s domácí LOKO ČESKÁ LÍPA "A".
Sraz v 8,20h na hřišti.Odjezd kolem 8,30h avií.

Střídání : - Péťa,Luky - Enny,Gába,Dáda

Dneska naši borečci sehráli první jarní domácí zápas.Soupeřem nám byl tým FK Cvikov,který nás po minulém kole přeskočil v tabulce.Zápas se hrál za krásného počasí před mnoha diváky systémem 1+5 na dvakrát 25 minut a s naprostým přehledem ho odpískal pan Martin " Fiky" Roll.
Začátek zápasu naši vůbec nezvládli.V naší hře byl chaos,kluci si nedokázali pořádně nahrát a ani moc nebojovali,takže jsme se nedokázali dostat ke cvikovské brance.A naopak jsme kupili v obraně řadu chyb,takže se soupeř často dostával do zakončení.A brzy se i ujal vedení.Nejprve samostatnou akci přes tři naše hráče zakončil hráč číslo 11.Poté po naší chybě na levé straně zvyšoval hostující útočník na 2:0 a v patnácté minutě opět hráč číslo 11 zvyšoval dokonce na hrozivých 3:0 pro hosty.Poté se teprve naši kluci trochu probudili a začali aspoň soupeře napadat,z čehož plynuly i naše šance.Po střele Lukyho se dokonce objevil Křešualdo sám před prázdnou brankou ale z dvou metrů nesmyslně napálil míč vší silou a trefil bohužel jen břevno.
Až ve dvacáté minutě se dostal dvakrát ke střele Bertík a napodruhé dokázal z dálky překonat nejistého cvikovského brankáře - 1:3Dvě minuty před koncem poločasu vyslal náš brankář dlouhým výhozem do brejku Křešualda a ten konečně překonal hostujícího gólmana a upravil poločasový výsledek na 2:3.
Do druhé půle naši kluci nastoupili s pokusem o vyrovnání a to se jim po dvou minutách podařilo.Po ruce jednoho ze cvikovských hráčů si postavil k exekuci přímého kopu míč Bertík a nechytatelnou ranou překonal dnes podruhé brankáře hostí.Poté se naši kluci snažili hlavně z dálky o svržení výhry na naší stranu,ale bohužel netrefovali bránu.Až ve třinácté minutě druhé půle napřáhl z dálky Kevin a míč přeskočil brankáře a zapadl do cvikovské brány.I nadále jsme byli už lepším týmem,ale další šance jsme už bohužel nevyužili.Hlavně Křešualdo šel dvakrát sám na bránu,ale svůj druhý dnešní gól již nepřidal.Soupeř naší branku ještě ohrozil pár pokusy o vyrovnání,ale dnes poprvé chytající Páťa Hanes již míč za svá záda nepustil.
A tak jsme dnes vydřeli první tři body jarní části naší fotbalové sezóny 2010/11 a i když naše hra dnes nebyla nic moc doufám,že jsme neodradili naše věrné fanoušky a pojedou nás v neděli 1.5.2011 od 10h podpořit do České Lípy,kde nás čeká vedoucí celek naší soutěže Loko A.

Šestý dubnový trénink

22. dubna 2011 v 21:45 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl poslední trénink před nedělním domácím zápasem se Cvikovem.Bohužel po obou brankářích nám bude v neděli chybět pro nemoc i naše kapitánka Kája.Takže budeme dosti oslabeni,ale doufám že to kluci zvládnou.
V neděli je sraz našich žáčků ve 13h na hřišti.Začátek zápasu v 14h.

19. dubna 2011 v 21:15 | trenér |  Aktuálně
Dneska za krásného počasí proběhl další trénink na našem hřišti.I když se na tréninku objevilo jen devět žáčků,byli jsme s dnešním tréninkem plně spokojeni,neboť kluci trénovali pečlivě a poctivě ve velkém nasazení,nikdo vyjímečně nezlobil a nevěnoval se mimofotbalovým aktivitám.Trénovala se hlavně střelba na brankáře a přebírání brankářských výkopů se zakončením.
Další trénink je na programu v pátek od 16h.

Info pro rodiče:
Žádám alespoň jednoho z rodičů našich žáčků,aby se dostavili na nedělní zápas,kde by jsme jim po zápase rádi s Patrikem řekly pár informací.Ti kteří se nebudou moci zúčastnit,budeme informovat zvlášť

Čtvrtý dubnový trénink

18. dubna 2011 v 20:53 | trenér |  Aktuálně
Dneska za krásného počasí proběhl další trénink.Na tréninku bylo 17 žáčků.Tento týden bohužel musíme řešit absenci obou našich brankářů na nedělní zápas se Cvikovem.Takže jsme se rozhodli pro variantu s Páťou Hanesem v brance (záda mu bude zřejmě krýt Itke) a tento týden se budou tito dva více věnovat brankářským dovednostem.

Střídali : Pája - Páťa H,Páťa N,Enny,Gába,Pepíno
Včera 16.4.2011 jsme sehráli první mistrovský zápas jarní sezóny 2010/11.Naším soupeřem byl TJ Slavoj Dubá,který u nás na podzim vyhrál vysoko 1:6.
Za krásného jarního počasí nastoupili obě družstva po vzájemné dohodě s domácím trenérem systémem 1+7 na dvakrát 25 minut.Celé utkání odpískal s přehledem Pavel Hurdes ze Stráže.
Bohužel zápas začal pro nás velice nešťastně,když hned v první minutě po nedorozumění Káji s Vojtou si naše kapitánka vstřelila vlastní gól.Naši borečci se po chvíli tápání na hřišti probrali a začali se snažit o vyrovnání.Po dvou šancích našich útočníků,které ještě vyšly naprázdno,přišel malinko sporný okamžik,když důrazný Bertík vybojoval na posledním obránci míč,krásně našel volného Křešualda,který se sice nemýlil,ale rozhodčí odpískal nedovolený zákrok našeho útočníka.
Vyrovnání jsme se ale přeci dočkali o dvě minuty později,kdy opět vyšla spolupráce našich dvou kanonýrů a Křešualdo vyrovnal na 1:1.V tu dobu jsme byli jasně lepším týmem,ale bohužel se nám nepodařilo přidat druhý gól.
Naopak jsme inkasovali po individuální akci jednoho z domácích útočníků,který prošel přes naše tři hráče a překonal bezmocného Vojtu.Kluci se opět snažili o vyrovnání,ale naše šance bohužel gólem neskončily,hlavně ta Bertíkova,který orazítkoval tyč domácí svatyně.
Do druhé půle naši nastoupili s Pájou v bráně a s vervou o vyrovnání.Naši si opět vypracovali několik slibných akcí,ale výsledkem byla opět jen tyč Bertíka.A tak po známém " Nedáš,dostaneš" vystřelil domácí kapitán za půlkou balón na naší bránu a vysoký balón přeskočil vyběhnuvšího Páju a zaplul do naší sítě 3:1.
Ke konci jsme vše vrhli do útoku,ale bohužel žádné změny skore jsme se již nedočkali.

Dnešní zápas nám opět ukázal,v čem je náš současný problém.A to střelba důležitých branek.Bohužel nám chyběla trošička štěstí,ale hlavně podpora našich dvou útočníků od ostaních hráčů.Bertík s Křešualdem sami na vysokou domácí obranu s velkým brankářem nestačili a ostatní jako by jen čekali co ti dva vymyslí a udělají a jen se snažili bránit.
Je to škoda,protože si myslím,že soupeř byl k poražení.
Mrzí mě také přístup,některých hráčů,kdy mi přišlo,že spíše přijeli na výlet se pobavit a pokecat,než si zahrát fotbal a vyhrát zápas.Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům,kteří nás opět přijeli v hojném počtu podpořit,že nelitovali se vydat takovou dálku nám fandit a doufat,že v nedělním domácím zápase s FK Cvikov,kluci předvedou,že fotbálek hrát umějí.

Střídali : Enny,Durkuum,Dáda
Dnes 14.4.2011 jsme měli poslední prověrku před prvním mistrovským zápasem.Hráli jsme přátelský zápas ve Velkém Grunově s týmem FK Brniště.Po dohodě s domácím trenérem se hrálo systémem 1+5 na šířku hřiště.Původně jsme se dohodli na 3x20minut,ale jelikož nebylo moc pěkné počasí a domácí měli málo hráčů na střídání,odehrál se zápas 2x20minut.
Od první minuty semkl náš tým domácí na jejich polovině a drželi většinu času míč na svých kopačkách a snažili se prozatím marně o dobití soupeřovi branky,takže Vojta v naší brance jen mrzl.Kluci si pěkně přihrávali a dostávali do šancí,které ale likvidoval brankář Brniště.A tak svá první střídání obě pětky odehrály bez gólu.Až při svém druhém střídání se prosadila naše první úderná formace.A po trase Domča,Bertík,Křešualdo dorážel posledně jmenovaný míč do branky bezmocného brankáře - 0:1.Další naše šance opět vyšly naprázdno a tak se až minutu před koncem první 20 minutovky po pěkné přihrávce od Domči opět prosadil Křešualdo - 0:2.
Ve druhé dvacetiminutovce byla hra podobná,akorát s tím rozdílem že se soupeř občas osmělil k protiútoku,ale naši obránci dnes domácí útočníky k zakončení nepustily.Naopak se do zakončení dostávali naši borečci,ale ani Enny,Křešualdo,Domča,Pája,Kája,Bertík a Dáda(dokonce třikrát v krátké době) své šance a střely na branku neproměnily na gól a tak až po pěkné akci z levé strany se gólově prosadil druhý náš kanonýr Bertík a uzavřel skóre dnešního přátelského zápasu na 0:3.
K hodnocení dnešního zápasu mám dvojí pohled.Dneska všichni naši žáčci předvedli dobrý výkon a i když nám opět vázla koncovka,bylo vidět dost fotbalových akcí z naší strany s mnoha šancemi a hlavně i bojovnost našich fotbalistů.
Ale bohužel kvalita našeho soupeře příliš neprověřila naší obranu a brankáře a tudíž nemůžu hodnotit připravenost našich bránících hráčů.Ale pevně doufám,že kluci přez zimu trénovali pečlivě a poctivě a na jaře budeme bavit naší hrou naše věrné fanoušky a předvádět lepší výkony než na podzim a třeba se posuneme i v naší tabulce o nějakou příčku nahoru.

Třetí dubnový trénink

13. dubna 2011 v 19:59 | trenér |  Aktuálně
Dneska nás bohužel špatné počasí zahnalo trénovat do haly.Na trénink přišlo 13 žáčků.
Zítra nás čeká poslední příprava v podobě přáteláčku v Brništi,na sobotní první mistrovský zápas,ve kterém nás čeká TJ Slavoj Dubá.Odjezd bude v sobotu 16.4.2011 v 8,30h ze hřiště.Sraz v 8,15h u kabin

Pozor změna!!!
Ve čtvrtek by jsme měli sehrát přátelský zápas v Brništi.Začátek zápasu posunuli domácí trenéři na 17h
u nich na hřišti ve Velkém Grunově.
Pojedeme avií v 16,15h.Sraz v 16h na našem hřišti.Návrat kolem 19h.
Sebou ať mají děcka chrániče,kopačky a dostatečné oblečení pod dres

Přátelský zápas v Brništi

6. dubna 2011 v 10:52 | trenér |  Aktuálně
Ve čtvrtek 14.4.2011 od 16,30h sehrajeme přátelský fotbalový zápas v Brništi s místními žáčky FK Brniště.
Sraz v 15,40h na našem hřišti.Odjezd v 15,50h ( doufám,že avií)

První dubnový trénink

5. dubna 2011 v 20:17 | trenér |  Aktuálně
Po včerejším zrušeném tréninku,z důvodu deště,proběhl dnes první dubnový trénink.
Na tréninku bylo jedenáct žáčků,kteří trénovali hlavně rychlost s míčem i bez a střelbu na brankáře.
Další trénink v pátek od 16h na našem hřišti.
Na příští čtvrtek je plánovaný přátelský zápas v Brništi.Mělo by se jet avií v 15,50h a hrát od 16,30h.Ale stoprocentní potvrzení tohoto zápasu se všichni včas dozví.