27. srpna 2010 v 21:53 | trenér |  Výsledky

1x Novák,Bíro

Penalty  : Tulis,Novák,Biedermann N.,Müller,Komárek

Sestava : Tulis - Novák,Ciperová-Biedermann N.,Müller
                           Hrodek,Komárek-Bíro,Král(Biedermann D.)

Dneska jsme sehráli přípravný zápas na novou sezónu s naším tradičním soupeřem Futsal Karlín,který k nám do Stráže opět přijel na soustředění.Původní plán o sehrání zápasu na našem hřišti venku nám překazilo počasí a hlavně déšť,který nás zahnal do haly.
Zápas se hrál 2x25 minut systémem 1+4 a skvěle ho odpískal pan Novák.
První minuty zápasu ukázaly naši nerozehranost a soupeř toho opět rychle využil a dvakrát překonal v brance chytajícího Vojtu.S přibývajícími minutami se hra vyrovnala a naši kluci si začali také vytvářet brankové příležitosti,ale opět nám vázla koncovka.Dokonce k překvapení všech si i velice fotbalově vedla druhá(mladší čtyřka),která si pěknými kombinacemi také dokázala vytvořit několik slibných šancí a hlavně David Hrodek byl hlavním tahounem čtyřky,ale ani on se bohužel nedokázal prosadit střelecky.A tak nám k první brance pomohl soupeř,když si srazil do vlastní branky Bertíkův roh.Vzápětí se však hosté opět prosadili a tím skončil poločas -1:3.
V druhém poločase bych řekl,že náš tým již měl navrch,vytvářel si více brankových situací a v naší brance se rozchytal skvělý Vojta,který pustil za svá záda pouze jeden gól 1:4.
A hlavně naši kluci začli své šance proměňovat.Nejprve svou tradiční nechytatelnou ranou snížil Páťa Novák na 2:4,poté po několika nájezdech na Karlínskou branku se prosadila i druhá čtyřka a po pěkné akci Domči,Dády Hrodka a Pepči zakončoval Gába 3:4.Naši kluci v závěru ze sebe vydali vše a zaslouženě se dočkali vyrovnání v poslední minutě z kopaček Bertíka4:4.
Poté přišli na řadu tradiční penalty v nichž byl soupeř o jednu lepší.
Dneska naši kluci mile překvapili,když po tak dlouhé letní pauze dokázali se soupeřem,který nás v předchozích zápasech vždy jasně přehrál,držet krok a předvést rodičům plno pěkných fotbalových akcí.Tak snad poslední týden tréninků před mistrovským zápasem s Dubou ještě pár věcí doladíme a budeme plně připravení na novou sezónu.
Bohužel jsem se dnes dozvěděl jednu špatnou zprávu o ztrátě jednoho z našich klíčových hráčů Patrika Hanese,který se rozhodl skončit s fotbalem a více se věnovat vodnímu lyžování,ve kterém začíná mít slibné úspěchy.
Plně ho chápu a přeju hodně štěstí a úspěchů,ale věřím,že se mu po nás začne stýskat a brzy se mezi nás vrátí.A doufám,že se nám podaří zacelit díru v naší obraně,což dneska stoprocentně ukázal výborný David Hrodek.
Příští tréninky středa 1.9. a čtvrtek 2.9. od 16h

Osmý srpnový trenink

24. srpna 2010 v 21:23 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink na našem hřišti.Tréninku se zúčastnilo 9 žáčků.Byl to poslední trénink před přípravným zápasem s naším již tradičním soupeřem Futsal Karlín,kteří jsou opět ve Stráži na soustředění.
Zápas se odehraje v pátek 27.8. od 15,30h na našem hřišti(sraz ve 14,45h).
Kdyby náhodou pršelo zápas se odehraje v hale.Tak at si kluci sebou raději přibalí do baťohu sálovky

sedmý srpnový trénink

23. srpna 2010 v 20:17 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink na novou sezónu.Tentokrát se nás už sešlo jedenáct.
Jelikož se ve středu na našem hřišti hrají dva mistrovské zápasy starších a mladších žáků je další trénink přesunut již na zítřek od 17h.

Šestý srpnový trénink

19. srpna 2010 v 20:45 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink opět ve stejném složení jako včera.Dneska jsme využili nové trénovací pomůcky od pana Valeše.Snad se již příští týden účast zvedne jelikož nás čeká v pátek přáteláček s Karlínem,aby jsme měli vůbec s kým hrát.Další trénink je v pondělí od 17h

Pátý srpnový trénink

18. srpna 2010 v 19:45 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink na novou sezónu a opět se nás sešlo pouze šest.Do prvního zápasu zbývá čtrnáct dní a většina dětí bohužel nebude mít dosti natrenováno.Další trénink již zítra od 17h