Červenec 2010

Změna v rozpisu zápasů na podzim 2010/11

26. července 2010 v 22:05 | trenér |  Aktuálně
Jelikož se do okresního přeboru starších přípravek přihlásily dodatečně družstva Lokomotivy Česká Lípa A a B byl změněn i rozpis zápasů.
Místo plánovaných devíti mistrovských zápasů jich sehrajeme jedenáct.
První mistrovský zápas nás čeká v neděli 5.září od 14h na našem hřišti a soupeřem nám bude TJ Slavoj Dubá
A druhá změna FK Cvikov:FK Stráž pod Ralskem 11.9.2010 začátek 12.30h

Rozpis zápasů lze najít v rozlosování -podzim 2010/11 

Podzim 2010/2011

15. července 2010 v 21:43 | trenér |  Rozlosování
Rozlosování okresního přeboru starší přípravky 2010/2011 -ročníky 2000 a mladší


Pátek 27.8.1010 FK STRÁŽ POD RALSKEM : FUTSAL KARLÍN 4:4

Sraz : ?
Výkop: ?


G1A - Okresní přebor starší přípravka 1+5

1. kolo 04.09.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0101K.ŠenovLoko Č.Lípa B05.09. 10:002:3
G1A0102DoksyLoko Č.Lípa A04.09. 10:000:9
G1A0103CvikovH.Libchava05.09. 10:003:0
G1A0104StrážDubá05.09. 14:001:6
G1A0105MimoňN.Bor05.09. 10:006:1
G1A0106SK ZŠ JablonnéČ.Kamenice04.09. 13:001:3

2. kolo 11.09.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0201Loko Č.Lípa BČ.Kamenice11.09. 10:009:3
G1A0202N.BorSK ZŠ Jablonné11.09. 10:308:0
G1A0203DubáMimoň11.09. 10:006:3
G1A0204CvikovStráž11.09. 12:307:10
G1A0205Loko Č.Lípa AH.Libchava11.09. 10:0019:0
G1A0206K.ŠenovDoksy12.09. 10:002:2

3. kolo 18.09.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0301DoksyLoko Č.Lípa B18.09. 15:003:6
G1A0302H.LibchavaK.Šenov19.09. 10:001:10
G1A0303StrážLoko Č.Lípa A19.09. 14:000:2
G1A0304MimoňCvikov19.09. 10:000:4
G1A0305SK ZŠ JablonnéDubá18.09. 13:001:10
G1A0306Č.KameniceN.Bor18.09. 10:002:2

4. kolo 25.09.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0401Loko Č.Lípa BN.Bor25.09. 10:006:5
G1A0402DubáČ.Kamenice25.09. 10:008:2
G1A0403CvikovSK ZŠ Jablonné25.09. 10:007:1
G1A0404Loko Č.Lípa AMimoň25.09. 10:0014:3
G1A0405K.ŠenovStráž26.09. 10:004:1
G1A0406DoksyH.Libchava25.09. 13:006:1

11. kolo 28.09.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1101SK ZŠ JablonnéLoko Č.Lípa B28.09. 13:001:10
G1A1102Č.KameniceMimoň28.09. 10:002:5
G1A1103N.BorStráž28.09. 10:302:0
G1A1104DubáH.Libchava28.09. 10:0011:3
G1A1105CvikovDoksy28.09. 10:003:1
G1A1106Loko Č.Lípa AK.Šenov28.09. 10:007:0

5. kolo 02.10.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0501H.LibchavaLoko Č.Lípa B03.10. 10:000:18
G1A0502StrážDoksy03.10. 14:000:2
G1A0503MimoňK.Šenov03.10. 10:001:4
G1A0504SK ZŠ JablonnéLoko Č.Lípa A02.10. 13:001:5
G1A0505Č.KameniceCvikov02.10. 10:004:2
G1A0506N.BorDubá02.10. 10:306:3

6. kolo 09.10.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0601Loko Č.Lípa BDubá09.10. 10:008:7
G1A0602CvikovN.Bor09.10. 10:004:3
G1A0603Loko Č.Lípa AČ.Kamenice09.10. 10:008:4
G1A0604K.ŠenovSK ZŠ Jablonné10.10. 10:0010:4
G1A0605DoksyMimoň09.10. 13:000:8
G1A0606StrážH.Libchava10.10. 14:004:1

7. kolo 16.10.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0701StrážLoko Č.Lípa B17.10. 14:001:8
G1A0702MimoňH.Libchava17.10. 10:008:2
G1A0703SK ZŠ JablonnéDoksy16.10. 13:002:1
G1A0704Č.KameniceK.Šenov16.10. 10:002:1
G1A0705N.BorLoko Č.Lípa A16.10. 10:303:5
G1A0706DubáCvikov16.10. 10:009:1

8. kolo 23.10.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0801Loko Č.Lípa BCvikov23.10. 10:009:1
G1A0802Loko Č.Lípa ADubá23.10. 10:006:3
G1A0803K.ŠenovN.Bor24.10. 10:007:1
G1A0804DoksyČ.Kamenice23.10. 13:006:3
G1A0805SK ZŠ JablonnéH.Libchava24.10. 10:002:1
G1A0806StrážMimoň24.10. 14:002:0

9. kolo 30.10.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A0901MimoňLoko Č.Lípa B31.10. 10:000:1
G1A0902SK ZŠ JablonnéStráž30.10. 13:000:2
G1A0903Č.KameniceH.Libchava30.10. 10:004:0
G1A0904N.BorDoksy30.10. 10:309:3
G1A0905DubáK.Šenov30.10. 10:005:6
G1A0906CvikovLoko Č.Lípa A30.10. 10:004:8

10. kolo 06.11.2010
ZápasDomácíHostéTermínDenHřiště
G1A1001Loko Č.Lípa BLoko Č.Lípa A06.11. 10:006:6
G1A1002K.ŠenovCvikov07.11. 10:006:2
G1A1003DoksyDubá06.11. 13:001:4
G1A1004Nový BorHorní Libchava07.11. 10:005:0
G1A1005StrážČ.Kamenice07.11. 14:004:0
G1A1006MimoňSK ZŠ Jablonné07.11. 10:006:0




Co nás čeká?

7. července 2010 v 9:55 | trenér |  Aktuálně
V nové sezóně 2010/11 bude náš celek působit již ve starší kategorii starších přípravek-
ročníky 2000 a mladší.
V okresním přeboru starších přípravek bude deset celků -FK Stráž pod Ralskem,Jiskra Mimoň,
FK Cvikov,FC Nový Bor,Slavoj Dubá,TJ Doksy,FK Sklo Kamenický Šenov,Zš Jablonné v Podještědí,FK Česká Kamenice a FK Horní Libchava.

Hrát se bude systémem 1+5 na menší hřiště(asi opět na šířku)

První mistrovský zápas nás čeká 5.9.2010 od 14h doma s Českou Kamenicí

První trénink na sezónu 2010/11 bude 4.srpna od 17h na našem hřišti

Zhodnocení sezóny 2009-10

7. července 2010 v 9:40 | trenér |  Aktuálně
Závěrečné hodnocení naší první fotbalové sezóny.

Jarní část sezóny 2009/10

Po podzimní části,kdy jsme byli na třetím místě okresního přeboru mladších přípravek se třinácti body,jsme začali přípravu na "jaro" 25.ledna v hale.Poté jsme se zúčastnili těchto turnajů v Chrastavě- 7 místo,v Zákupech - 10.místo,ve Stráži v hale - A tým 6místo a B tým 8 místo.
Poté jsme sehráli tři přípravné zápasy - v hale s Futsal Karlín(0:7) a s Lokomotivou Česká Lípa (17:2) a na umělce s Jiskrou Mimoň (2:8).Pak už přišly mistrovské zápasy s bilancí 5-0-2 a ziskem 15 bodů a tím pádem jsme udrželi i třetí místo v okresním přeboru mladších přípravek a celé jaro jsme zakončili šestým místem na velkém turnaji u nás na umělce.
Během jarní sezóny jsme sehráli celkem 35 zápasů(11 výher - 5 remíz -19 proher - celkové skore 85:90).
Z toho bylo 7 mistrovských(5 výher-0 remíz -2 prohry - skore 43:15),25 turnajových(5 výher- 5 remíz -15 proher -skore 23:58) a 3 přátelské (1výhra a 2 prohry se skorem 19:17).
Nejlepším střelcem jarní části se stal Honzík " Křešák" Křeš se 30góly (17mistrovských-9 turnajových-4 přátelské) před Honzíkem " Kevinem" Müllerem s 22 góly(10-5-7) a Norbertem"
Bertíkem" Biedermannem s 14 góly(8-4-2)

Celková sezóna 2009/10

Během naší první sezóny  se mezi námi na trénincích,které probíhaly v rámci možností většinou třikrát týdně,objevilo 27 dětí.Někteří bohužel nevydrželi s námi chodit trénovat(Komžík M.,Plíhal J.,Proskočil L.,Želechovský O.,Cereňukovi M. a A.,Kremmer L.,Hylský Š.) a tak na závěrečné rozlučce bylo součastných 19 žáčků.
Během sezóny se objevilo na trénincích dohromady 9 trenérů(Komárek V.,Hylský K.,Svoboda P.,Svoboda J.,Kaňa J.,Biedermann P.,Marek P.,Hanes E.,Novák P.),kteří když byla potřeba vypomohli s trénováním a tímto bych chtěl všem poděkovat.

V prvním soutěžním fotbalovém roce jsme sehráli celkem 49 zápasů (16 výher - 8 remíz- 25 proher -celkové skore 143:141).
Z toho bylo 14 utkání mistrovských(9-1-4 - skore 90:40),dále pak 30 turnajových(6-7-17-skore 27:66) a pět přátelských utkání (1-0-4 -skore 26:35).

Nejlepším střelcem celé sezóny se stal Honzík "Křešák" Křeš s 38 góly(23mistrovských - 10 turnajových a 5 v přátelácích).
Druhým nejlepším střelcem byl Honzík " Kevin" Müller s 33 góly(20-6-7)
Třetím nejlepším střelcem byl Norbert " Bertík " Biedermann s 32 góly(18-6-8).

Radost ze vstřeleného gólu ať už při mistrovských utkáních,nebo turnajových a nebo v přátelácích
mělo celkem 16 žáčků.

S těmito výkony a výsledky jsme obsadili v okresním přeboru mladších přípravek pro rok 2009/10 krásné 3 místo