Květen 2010

Jedenáctý květnový trénink

31. května 2010 v 18:51 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl poslední květnový trénink.Jelikož celou noc opět pršelo a ráno to vypadalo také na déšť šli jsme trénovat na umělku.Náplní dnešního tréninku bylo běhání,neboť sobotní zápas ukázal,že našim klukům také chybí fyzička a rychlost.
Další trénink 2.6.2010 od 15,30h do 17h.

Info pro rodiče:

Jelikož se blíží závěr naší fotbalové sezóny 2009/10,chtěl bych požádat všechny rodiče o zapojení se do přípravy a provedení rozloučení se sezónou pro naše nejmenší fotbalisty,které by proběhlo po našem posledním mistrovském zápase se Žandovem  v neděli 13.6. od 13,30h.Například vymyslet nějaké dovednostní soutěže odměněné nějakou tou sladkostí a  popřípadě domluvit se maminky mezi sebou a sehrát s děckama ještě  takový rodinný srandazápas.Záleží na vás rodičích jak zapojíte fantazii a jak budete chtít své ratolesti odměnit za celoroční fotbalovou práci a píli.

pondělí 31.5.2010

31. května 2010 v 12:55 | trenér |  Aktuálně
Dnešní trénink proběhne na umělce od 16h do 17,30h.Děcka ať jsou tepleji oblečeni.

Sestava : Tulis - Ciperová,Hanes,Měchura - Komárek,Müller - Křeš,Biedermann

Střídali  :  Radošínský- Novák,Hrodek-Bíro,Král-Biedermann D.

Dneska naši kluci sehráli mistrovský zápas na půdě favorita našeho okresního přeboru
Jiskry Mimoň.Pokud naši kluci chtěli pomýšlet na konečné umístění lepší než 4 místo,museli dneska bodovat.Bohužel ani slíbená odměna v podobě řízků na naše naděje nezabrala a tak
celkový posun v tabulce ze čtvrtého místa nám může pomoci již jen nějaký překvapivý výsledek našich dvou soupeřů Žandova a Nového Boru.
Od začátku zápasu měl náš dnešní soupeř navrh a byl o mnoho sehranější a hnedka na začátku zápasu po našem špatně sehraném rohu,utekl naší obraně nejlepší hráč domácích
malý černoušek a s přehledem překonal Vojtu 1:0.Soupeř nás i nadále přehrával a po sérii rohových kopů si vrazil Domča hlavou míč do vlastní sítě a bylo to 2:0.
Naši kluci se stále trápili,vůbec neměli chuť běhat a naše hra byla hodně chaotická.Další šance soupeře Vojta s pomocí obrany zlikvidoval a jen na střelu z dálky nedokázal zareagovat a tak jsme prohrávali 3:0.Ke konci poločasu jsme se přeci jenom dočkali a po pěkné přihrávce Péti překonal domácího brankáře Bertík.A tak se šlo na přestávku za stavu 3:1.
Do druhé půle domácí postavili obrovitého útočníka a naši kluci se ho zřejmě dosti zalekli a místo očekávaného náporu na zvrácení nepříznivého stavu se opět jen bránili a domácí valili jeden útok za druhým na Páju,který vystřídal v poločase v naší brance Vojtu.
Ale ani on nedokázal zabránit gólům v naší brance,většinou po našich chybách a tak skore zápasu se vyšplhalo na hrozivých 6:1.Až poslední pětiminutovka patřila našim borečkům a po dvou vydařených akcích a střelách Honzíka Křeše jsme nakonec snížili hrozivé skóre na přijatelnějších 6:3.To už však bylo z naší strany všechno a na nic víc již nezbyl čas a tak zápas dopadl 6:3 pro domácí.
Dneska kluci nepředvedli příliš líbivý výkon,soupeř nás jasně přehrál a ukázalo se,že domácí jsou více sehraní, fotbalovější a důslednější než naši kluci.Ale každý den není posvícení a snad si naši kluci své špatné dny již vybrali s Borem a dnes s Mimoní a v posledních dvou zápasech opět předvedou líbivé výkony a vytěží ze své hry ještě nějaké body.

desátý květnový trénink

27. května 2010 v 19:46 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další květnový trénink.Na tréninku bylo 12 žáčků.Kluci trénovali přihrávky a zasoutěžili si s balónem i bez.
Další trénink v pondělí 31.5.2010 od 16h opět na našem hřišti(pokud počasí nebude proti)

26. května 2010 v 21:01 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink na našem hřišti.Na tréninku bylo dvanáct žáčků.Děcka trénovali opět hlavně přihrávky,bránění míče a střelbu na brankáře.
Další trénink proběhne již zítra(v pátek jsem v práci) od 16h opět na našem hřišti.

V sobotu zajíždíme k mistrovskému zápasu do Mimoně,která je suveréně první v naší tabulce a tak žáčci mají opět slíbenou odměnu za vítězství v podobě řízků.
Sraz v sobotu v 8,45h na našem hřišti.Odjezd v 9h autama.

21.května - pátek    -od 16h do 18h
24.května - pondělí -od 15,30h do 17h ? (zřejmě u školy-upřesním)

18.červen - pátek     -od 16 h do 18h
21.červen - pondělí- od 15,30h do 17h   ? (zřejmě u školy-upřesním)
23.červen - středa     -od 16h do 18h ?
24.červen - čtvrtek    -od 16h do 18 h
26.červen - sobota   - od 9 h do ?   Panda Champion cup - umělka Zš Stráž pod Ralskem

P R Á Z D N I N Y            P R Á Z D N I N Y          P R Á Z D N I NY

Osmý květnový trénink

25. května 2010 v 6:49 | trenér |  Aktuálně
Včera proběhl další trénink na umělce u školy.Na trénink přišlo pouhých 8 dětí.Děck trénovali hlavně nahrávky vedení míče.Ze hřiště nás nakonec vyhnala pěkná bouřka.
Další trénink pokud počasí dovolí bude ve středu 26.5. od 16 h na našem hřišti(pokud nebude pod vodou)

Pondělní trénink 24.5.2010

24. května 2010 v 0:25 | trenér |  Aktuálně
V pondělí 24.5.2010 trénink na umělce od 15,30h z důvodu zápasu neregistrované kopané na našem hřišti

Info pro rodiče

Jelikož další mistrovksý zápas zajíždíme do Mimoně ve stejný čas jako mladší žáci do Šenova
bude opět potřeba jet vlastními auty.Proto prosím opět rodiče ,kteří vezmou auto aby mi dali vědět a bych věděl kolik sebou mám vzít děcek.

Sestava  : Radošínský - Novák,Hanes,Ciperová - Müller,Hrodek - Křeš,Bíro

Střídání  : Myagmarjav,Bartoň,Komárek,Král,Biedermann D.

Dnes naši kluci sehráli další mistrovský zápas na domácím hřišti s přípravkou z Doks.
Ještě před začátkem zápasu se v našem družstvu vyskytla marodka našich klíčových hráčů a i druhého trenéra a dneska ze čtveřice týdeních marodů(Vojty,Péti,Bertíka a Domči) se dal do kupy jen Domča(začal pouze na lavičce náhradníků) a tak v základní sestavě dostali šanci další kluci z naše širokého kádru.(Pája v bráně,David Hrodek v záloze a Gába v útoku)
Od začátku naši kluci hráli velice útočný fotbal a soupeře opět k ničemu nepouštěli,ale bohužel nám opět vázla koncovka až do dvanácté minuty kdy se k odraženému míči dostal Páťa Novák a nechytatelnou střelou(skoro stejnou jako včera jeho taťka za chlapy do sítě Chrastavy) konečně překonal hostujícího brankáře.Nadále se naši kluci snažili ohrožovat hostující branku,ale bohužel se nám už do konce prvního poločasu skórovat nepodařilo.
A když ani soupeř nevyužil svojí jedinou šanci při samostatném úniku jednoho z útočníků  na brankáře šlo se do kabiny za stavu 1:0
Do druhého poločasu vlétli naši kluci na soupeře jako uragán a hlavně Křešák byl k nezastavení a hned v první minutě druhého poločasu zvyšoval na 2:0.Po tomto gólu se na soupeřovu branku valil jeden útok za druhým a byl to opět Křešák,který během pár minut vstřelil další dva góly,dovršil svůj hatrick a upravil skore na 4:0.Několik dalších šancí jsme nevyužili a tak po dalších pár minutách přišel pátý gól z kopačky Gáby,když prostřelil vše co mu stálo v cestě i s brankářem.Na konečných 6:0 zvyšoval opět nechytatelnou střelou náš kanonýr malý(postavou) velký (výkony) Honzík Křeš.A když další naše šance nebyly využity(hlavně náš budoucí kanonýr Dáda) a soupeř byl vepředu bezzubý  skončil dnešní zápas spravedlivou výhrou 6:0.
Dneska naši kluci předvedli opět pěkný,bojovný výkon s mnoha šancemi,který se musel líbit našim opět fantastickým fanoušků,kteří naše naděje povzbuzovali po celý zápas a dokázali naše akce ocenit bouřlivým potleskem.
Nyní nás čeká série tří těžkých zápasů - v Mimoni(opět byla vyhlášena prémie v podobě řízků za vítězství), ve Cvikově a doma se Žandovem,který pokud by se nám podařily vyhrát,měli by jsme šanci na druhé místo.

Sedmý květnový trénink

21. května 2010 v 18:29 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl po několika propršených dnech trénink opět na umělce.Na trénink přišlo devět žáčků(několik žáčků je nomocných a někteří byli omluveni rodiči).Děcka  trénovali hlavně zakončení na branku v různých situacích.
Další trénink proběhne v pondělí 15,30h na umělce(na našem hřišti se hraje zápas neregistrované kopané).

V neděli hrajeme další mistrovský zápas proti TJ Doksy.
Sraz ve 12,30h na našem hřišti.Výkop zápasu v 13,30h.

18. května 2010 v 20:32 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl na umělce u školy náhradní trénink za včerejšek.Bohužel nám moc nepřálo počasí a tak se sešlo pouze osm žáčků.Kluci trénovali hlavně přechod dva na jednoho a nácviky rohů.
Před koncem tréninku jsem odešel na schůzi a zbytek tréninku dotrénoval Jarda.
V trénování budu pokračovat zatím dál,neboť nám bylo přislíbeno lepší jednání v rámci trénování na našem hřišti a nebo mmožnosti využití kdykoliv umělky.Takže pokud by se naskytly opět nějaké neschody začli by jsme chodit ke škole.
Zatím tedy platí rozpis tréninků podle plánu,který jsem dával děckám na našem hřišti.
V případě,že by byla změna a šlo se ke škole dám včas vědět,
Další trénink v pátek 21.5.2010 od 16h

Díky všem rodičům za vyjádřenou podporu,snad už tréninky budou probíhat v klidu

ŠESTÝ KVĚTNOVÝ TRÉNINK

17. května 2010 v 18:31 | trenér |  Aktuálně
Omlouvám se všem rodičům,ale dnešní trénink jsem po neschodách se správcem hřiště zrušil.
Došla mi trpělivost věčnými průpovídkami a sekírováním z jeho strany.Objednal jsem na zítra umělku u školy takže si vynahradíme dnešní trénink zítra od 16h.
Možná to bude můj poslední trénink,neboť jsem byl pozván na schůzi kde se to bude vše probírat.Ale jelikož to dělám dobrovolně a s chutí ve svém volném čase(kterého mám opravdu málo),není mi lhostejné a vadí mi častá s prominutím " buzerace" kde můžeme a kde nemůžem trénovat a co děláme špatně na hřišti.Každopádně jak vše bude pokračovat dál dám všem rodičům vědět.Zatím aktuální je zítřejší trénink u školy a co bude dál ukáže zítřejší schůze.

Střídali : Radošínský,Hrodek,Myagmarjav,Král,Biedermann D.,Novák

Včera 15.května sehrála naše přípravka další mistrovský zápas ve Skalici.Výkop zápasu byl po dohodě posunut domácími na 8,30h.Hrálo se za chladného počasí na velice mokrém terénu.Opět se hrálo systémem 1+7 a k překvapení všech pouze 2 x 20minut.
Naše přípravka přijela do Skalice v roli favorita pro tři body.Hned od úvodu semkla domácí před jejich brankou a byla jen otázka času kdy padne první gól.Domácí se urputně bránili a domácí brankář v bráně čelil úspěšně našim útokům.Až po pár minutách se dostal k míči Honzík Křeš a střelou z dálky nedal brankáři šanci.Chvíli na to se opět Křešák dostal do gólové šance,když šel sám na brankáře.Domácí brankář sice Honzíka vychytal,ale na dorážku Kevina levou nohou už byl krátký 2:0.Do přestávky ještě tentýž hráč přidal ještě jeden gól a šlo se do kabiny za stavu 3:0 pro nás.Velkým plusem prvního poločasu bylo,že naše obrana nepustila domácí ani k jedné střele na bránu a tak chudák Vojta dosti promrzl.
Do druhého poločasu šel do branky Pája a Vojta se šel zahřát do pole.Naši kluci byli nadále aktivní a zase na kluzkém terénu zahazovali jednu šanci za druhou.Až opět přišla chvilka Křešáka,který zvýšil na 4:0.Poté se pěkně z dálky trefil Kevin a završil svůj druhý hatrick ve dvou zápasech po sobě. A na konečných 6:0 pro nás zvyšoval náš kanonýr Bertík opět pěknou střelou z dálky.A jelikož se naše další šance ať Dády nebo Vojty a dalších našich žáčků neujaly a na druhé straně dvě vyložené šance domácích zlikvidoval Pája v bráně,zůstalo na světelné tabuli konečné skore 0:6 pro nás.
Naše přípravka včera předvedla velice kolektivní,bojovný,v těžkých podmínkách odehraný zápas a i když se některým fanouškům mohl zdát malý brankový příděl v domácí brance,
jsem s výkonem našich borečků velice spokojen.Nezalekli se chmurného počasí a po celý zápas bojovali a šli pevně za třemi body.
V našem celku včera odehrál první soutěžní zápas náš malý cizinec Enny,který pochází z Mongolska a myslím si že si na poprvé nevedl špatně.
Chtěl bych také poděkovat všem našim věrným fanouškům,kteří za námi přijeli v  takovém nečase a hlavně v brzkých sobotních hodinách a pocelý zápas nás povzbuzovali.