Halový turnaj v Zákupech

13. února 2010 v 21:45 | trenér |  Turnaje
Dnes 13.února jsme se zúčastnili halového fotbalového turnaje v Zákupech,který pořádala Lokomotiva Česká Lípa.Na turnaji hrálo 10 týmů rozdělených do dvou skupin.Hrálo se v pěkné hale s parketami a pěkným zázemím okolo.Hrálo se systémem 1+4 a délkou zápasu 13 minut.

Náš tým otevíral prvním zápasem proti Arsenalu Č.L. celý turnaj a než se kluci rozkoukali prohrávali jsme 3:0.Pár minut před koncem jsme zásluhou Kevina snížili na 1:3 a po pěkně rozehraném rohu Honzíkem Křešem na 2:3.Ale bohužel už zbývalo málo času a vyrovnat se nám nepodařilo.
Druhý zápas proti FK Neratovice byl snad nejhorším zápasem co pamatuji.Naši kluci totálně selhali ve všech směrech a výsledkem toho bylo hrozivých 0:10
Třetí duel nás čekal se silným Slovanem Liberec.Naši kluci vydrželi s favoritem krok asi 5 minut než kapitulovali poprvé,hlavně díky své bojovnosti a poté se opět sesypali a odešli poraženi 0:6.
Poslední zápas ve skupině jsme sehráli s Duklou Praha.Nastoupili jsme v brance s Páťou Hanesem,který zezačátku pochytal pár střel zdálky a když jsme byli vepředu opět bezzubý tak soupeř začal ke konci využívat našich chyb a čtyřmi góly vyhrál zaslouženě 0:4
Takže jsme obsadili ve skupině poslední páté místo s hrozivým skore 2:23

Poté nás čekal zápas o 9 a 10 místo s domácí Lokomotivou Č.L. a opět jsme zaspali začátek a soupeř po chybách v obraně vedl 0:2.Poté ale naši kluci poprvé na turnaji zapli a výsledkem toho byli góly Honzíka Křeše a Bertíka.Pak ale opět soupeř dvakrát využil našich chyb a opět vedl o dvě branky.Ale kluci to nevzdali a dvěma góly opět Honzíka Křeše a Bertíka ke konci zápasu srovnali na konečných 4:4
A tak opět přišli ke slovu penalty. První serii Honzík Křeš nedal,soupeř ano.Ve druhé vyrovnal Kevin a soupeř trefil vedle.Ve třetí Domču vychytal brankář a vzápětí Domča vychytal soupeře.
Ve čtvrté serii Péťa netrefil vůbec branku a soupeř také ne.A tak rozhodla pátá serie,když Páťa Hanes trefil pouze břevno a domácí kapitán se nemýlil

Na silně obsazeném turnaji (Slovan,Jablonec,Neratovice,Arsenal,Dukla Praha,Admira Praha,Neštěmice,Loko) jsme tedy obsadili desáté místo.Obdrželi jsme diplom a pár sladkostí a odjeli jsme domů
Víc než zklamání z umístění mě mrzí hlavně zklamání ze hry,která mnohdy vypadala jako kdyby kluci spolu hráli poprvé,vůbec jsme nebojovali,nedokázali si nahrát,byli jsme ve všech směrech pomalí.
Moc to z naší strany s fotbalem nemělo co dočinění.
Doufám že se kluci do čtrnácti dní trochu probudí a na turnaji pořádaném 27.2. u nás ve Stráži předvedou výkony,kterými nesklamou mě a ani přítomné rodiče.
Chtěl bych opět poděkovat všem ochotným rodičům,kteří s námi na tento turnaj,který byl dohodlý na poslední chvíli,jeli.
A doufám že si naši kluci vemou k srdci to co jsem jim dnes v kabině řekl a že změní svůj přístup k trénování a budou se snažit něco naučit. A později předvést,že čas strávený na trénincích nebyl zbytečný.

Naše sestava: Domča - Páťa Hanes,Kája - Bertík,Křešák
střídali : Péťa,Kevin,Dáda