Únor 2010

O pohár starostky

27. února 2010 v 21:06 | trenér |  Turnaje
6.ROČNÍK HALOVÉHO TURNAJE " O POHÁR STAROSTKY STRÁŽE POD RALSKEM"


Dnes 27.února proběhl 6.ročník žákovských turnajů " O pohár starostky" tentokrát kategorie mladší přípravky(ročníky 2001 a mladší).
Turnaje se zúčastnilo 8 týmů,které byly rozděleny do dvou skupin.Hrálo se systémem 1+4,při délce zápasu 15 minut.
Ve skupině A startovaly týmy Stráže pod Ralskem A,Jiskra Nový Bor,Spartak Chrastava a Arsenal Česká Lípa
Skupinu B tvořily týmy Stráže pod Ralskem B,Slovan Hrádek,Jiskra Mimoň a ZŠ Jablonné v Podještědí

Celý turnaj zahájil souboj našeho áčka proti Novému Boru a i když po celý zápas se většinou hrálo na polovině soupeře,bohužel naši borečci nedokázali hostujícího brankáře překonat.
A protože Vojta v naší bráně byl také nepřekonatelný,skončil zápas 0:0.
Po prvním týmu nastoupil ihned ke svému úvodnímu zápasu také náš druhý tým proti ZŠ Jablonnému.Naši borečci od začátku zápasu předvedli,že se silnějšího soupeře nebojí a drželi se soupeřem vyrovnaný krok.Pája v brance byl k nepřekonání a naše útoky byly pro soupeřovu branku hodně nebezpečné.A když se ke konci zápasu za mohutného povzbuzování našich fanoušků trefil za hostujícího brankáře Gabriel,zrodil se překvapivý,ale zcela zasloužený výsledek 1:0
Druhé zápasy absolovaly naše družstva po hodině.První tým nastoupil proti Chrastavě a opět předváděl o stoprocent lepší výkony než na předchozích turnajích.Opět naše hra byla o mnoho aktivní než soupeřova,ale bohužel nám zase nevyšla koncovka.A i když jsme šly několikrát sami na brankáře,bohužel jsme nedokázali skórovat.A když Vojta v naší bráně opět nepustil balón za svá záda byla na světě druhá naše remíza 0:0.
Poté náš druhý tým nastoupil proti jednomu z favoritů turnaje Slovanu Hrádek a opět předvedli nádherný bojovný výkon,který se všem přihlížejícím musel líbit.Pája byl v bráně opět k nepřekonání a ikdyž byl v polovině zápasu konečně pokořen,tak se naši kluci nevzdali a několika útoky se snažili o vyrovnání.To přišlo po pár minutách po krásné akci našich malých"velkých" útočníků,kdy Domča vybojoval míč a přesně přihrál nikým nehlídanému Pepinovi,který bezproblémů zavěsil a vyrovnal na 1:1.Bohužel ale naši kluci výborný výsledek neudrželi a v závěru inkasovali na konečných 2:1.
Poslední zápasy ve skupině hrály naše družstva opět po hodině.První tým potřeboval v souboji s Arsenalem Č.L. vyhrát,aby mohly bojovat o možnost o vítězství v turnaji.Od začátku se hrál vyrovnaný zápas,ale bohužel se soupeř brzy ujal vedení.Naši kluci se snažili mermomocí vyrovnat,ale opět nám vázla koncovka.Až se odhodlal k podpoře útoku náš stoper Páťa Hanes a konečně vstřelil gól našeho prvního týmu.Naši kluci stále útočili,ale bohužel soupeř potrestal naši chybu a zápas skončil 1:2.
I náš druhý tým potřeboval vyhrát v souboji s Mimoňí.I když pár minut držel se soupeřem krok,projevily se na našich fotbalistech heroické a vysilující výkony z prvních dvou zápasů a málo početní střídačka.A tak nás nakonec soupeř přehrál a po několika gólech z dálky nakonec i vyhrál 0:4.
Takže ve skupině A naši kluci obsadili se dvěma body třetí místo a ve skupině B se třemi body čtvrté místo.Což znamenalo,že se ve vyřazovacím systému střetli naše družstva spolu.
Zápas se odehrával za obrovského podporování všech rodičů a přestože byl zápas vyrovnaný a šance byly na obouch stranách,radovali se po jedné z mála chyb v obraně béčka hráči prvního týmu a po gólu Honzíka Křeše -1:0.
Poté přišly boje o konečné umístění.Náš druhý tým nastoupil v souboji o sedmé místo proti Mimoni a opět se hrál velice bojovný a pohledný zápas.A když bohužel Domča za stavu 0:1 trefil po jedné z našich šancí tyč,dokázal soupeř v závěru zápasu potvrdit své sedmé místo ještě dvěmi góly.
V souboji o páté a šesté místo hráli naši kluci opět proti Chrastavě.Hrál se velice vyrovnaný souboj,kdy akce střídala akci.Soupeř dvakrát vedl,ale naši kluci zásluhou Kevina a Bertíka vždy dokázali vyrovnat.Ale v závěru zápasu po třetím gólu v naší síti,už nebyly síly ani trocha štěstí,k vyrovnání a tak duel skončil 2:3.A tím i konečné šesté místo.
V souboji o třetí místo porazilo Jablonné Nový Bor 3:1 a poté ve velice pěkném finále,které skončilo nerozhodně 2:2 se po penaltách radovali z celkového vítězství v turnaji hráči Slovanu Hrádek nad hráči Arsenalu Č.L.

Na konci turnaje přišlo vyhlášení výsledků,nejlepších hráčů(brankář-Pája Radošínský,střelec- Tomáš Zemanec -Hrádek nad Nisou -4 góly a předání sladkostí,diplomů a pohárů.

Myslím si,že se celý turnaj velice zdařil a že všichni zúčastnění a přítomní byli spokojeni.My s kolegou Kájou Hylským jsme měli velice dobré pocity z předvedené hry našich obou týmů.Kluci odehráli celý turnaj v minimálním počtu se dvěma střídajícími - Domča dokonce hrál za oba týmy a vynaložili mnoho úsilí a sil,aby nezklamali přítomné rodiče.A i když chybělo trochu více toho fotbalového štěstíčka,chtěl bych dneska všechny žáčky do jednoho pochválit a poděkovat jim,že i přez některá nachlazení a bolesti to zvládli.
A chci také poděkovat pánům Novákovi,Müllerovi a Vocáskovi za odpískání všech zápasů a opět všem rodičům a fanouškům za skvělou podporu

Celkové pořadí turnaje:

1.Slovan Hrádek
2.Arsenal Česká Lípa
3.ZŠ Jablonné v Podještědí
4.Jiskra Nový Bor
5.Spartak Chrastava
6.Stráž pod Ralskem A
7.Jiskra Mimoň
8.Stráž pod Ralskem B


Naše sestavy:

Stráž A - Vojta - Páťa H,Páťa N. - Bertík,Křešák
Střídali: Kevin,Domča

Stráž B - Pája - Péťa,Kája - Gabriel,Pepino
Střídali: Dáda,Domča

Devátý únorový trénink

26. února 2010 v 8:57 | trenér |  Aktuálně
Včera proběhl poslední únorový trénink pod vedením tria pánů Hanes,Radošínský,Bartoň,neboť jsem byl v práci.Tréninku se zúčastnilo dvanáct dětí.Byl to poslední trénink před sobotním turnajem.Někteří bohužel stále marodí a tak doufám,že v sobotu se sejdeme v největším možném počtu,aby jsme byli vůbec schopní postavit dvě družstva.
Další trénink v pondělí od 15h.
V sobotu sraz v 8 hodin.Sebou ať mají všichni sálovou obuv a chrániče.
Po turnaji nebo během turnaje bych chtěl požádat všechny rodiče o malou chvilku a sdělit jim pár věcí a informací

Rozpis zápasů na sobotu

Čas

(přibližně)

Zápas

Ve skupině 1 x 15minut .O umístění 1x20minut

Konečný výsledek


9:00 - 9:15
Stráž pod Ralskem "A" :
Jiskra Nový Bor9:15 - 9:30
Stráž pod Ralskem "B" : Jablonné v Podještědí


9:30 - 9:45
Arsenal Česká Lípa . : Spartak Chrastava


9:45 -10:00
Jiskra Mimoň :
Slovan Hrádek

10:00 -10:15
Stráž pod Ralskem"A" :
Spartak Chrastava

10:15 -10:30
Stráž pod Ralskem "B" :
Slovan Hrádek

10:30-10:45
Arsenal Česká Lípa :
Jiskra Nový Bor

10:45-11:00
Jiskra Mimoň : Jablonné v Podještědí

11:00 -11:15
Stráž pod Raskem "A" : Arsenal Česká Lípa

11:15 -11:30
Stráž pod Ralskem"B" :
Jiskra Mimoň

11:30 -11:45
Spartak Chrastava
:
Jiskra Nový Bor

11:45 -12:00
Slovan Hrádek : Jablonné v Podještědí

12:00 - 12:15
A3 : B4

12:15 - 12:30
A4 : B3


12:30 - 12:45
A1 : B2

12:45 - 13:00
A2 : B1

13:00 - 13:20
o 7. - 8. místo

13:20 - 13:40
o 5. - 6. místo

13:40 - 14:00
o 3. - 4. místo

14:00 - 14:20
o 1. - 2. místo


sedmý únorový trénink

22. února 2010 v 23:20 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink v hale,kterého se zúčastnilo 12 dětí.Několik žáčků trápí nemoci,ale doufám,že se do soboty všichni dají dohromady a užijí si náš turnaj.
Další trénink proběhne ve čtvrtek od 15,30h pod vedením Edy Hanese,neboť já jsem v práci.
V sobotu si dáme sraz v hale v 8h,aby bylo dostatek času se převléknout a rozcvičit na první zápas(9h) a na nástup k zahájení turnaje(kolem 8,45h).

Šestý únorový trénink

18. února 2010 v 19:30 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další únorový trénink.Přišel nám vypomoci Pavel Radošínský,který se věnoval brankářům Vojtovi a začínajícímu druhýmu brankáři Pájovi.Ostatní opět trénovali hlavně přihrávky a později střelbu.Chci poděkovat všem rodičům za informovanost skrze náš turnaj.Kromě Gabriela už mám zprávy od všech.Zatím nejistý je start Davida Hrodka a Ládíka,kteří jsou nemocní a malej Kevin se snad uzdraví,aby jsme byli kompletní.

Další trénink v pondělí od 15h.

Turnaj v Zákupech 13.2.2010

16. února 2010 v 23:50 | Pavel Měchura |  Fotogalerie
Začátek

Rozcvička

Arsenal Česká Lípa

FK Neratovice


Slovan Liberec

Dukla Praha
Loko Česká Lípa


Pátý únorový trénink

15. února 2010 v 21:11 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink pod vedením Káji Hylského,neboť jsem byl v práci.Tréninku se zúčastnilo dvanáct žáčků.Doufám,že se účast na trénincích zvedne na maximum,neboť se nezadržitelně blíží turnaj u nás ve Stráži a stále je toho dost co nacvičovat.V součastnosti náš kádr dosti opadl a z 22 žáčků,kteří s námi trénovali na podzim venku jich součastnej kádr tvoří už jen 17 a to si nejsem jist jestli vůbec ještě někteří žáčci dorazí.
Tak aby jsme byli vůbec schopni postavit na turnaj dva plánované týmy.

Jestli někdo z rodičů ví,že se jeho ratolest nebude moci 27.2.2010 s určitostí zúčastnit ať mi dá co nejdříve vědět

O pohár starostky Stráže pod Ralskem

13. února 2010 v 22:14 | trenér |  Aktuálně


6. ROČNÍK FOTBALOVÉHO
TURNAJE
MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK

"
O pohár starostky města STRÁŽE POD RALSKEM "


Fotbalový
klub FK Stráž pod Ralskem pořádá v sobotu 27.2.2010 od 9:00h tradiční fotbalový

turnaj žáčků.Turnaj bude probíhat v nafukovací hale Panda sportu.

Turnaje se zúčastní týmy
FK Stráž pod Ralskem A,Stráž pod Ralskem B, Arsenal Česká Lípa,
Jiskra Mimoň,Jiskra Nový Bor,Spartak Chrastava,Slovan Hrádek,ZŠ Jablonné v podještědí

Přijděte se podívat a povzbudit nejen naše ale i ostatní fotbalové naděje,určitě se bude na co
dívat.
Na vaší návštěvu a podporu se bude těšit tým mladší přípravky FK STRÁŽ POD RALSKEM

Halový turnaj v Zákupech

13. února 2010 v 21:45 | trenér |  Turnaje
Dnes 13.února jsme se zúčastnili halového fotbalového turnaje v Zákupech,který pořádala Lokomotiva Česká Lípa.Na turnaji hrálo 10 týmů rozdělených do dvou skupin.Hrálo se v pěkné hale s parketami a pěkným zázemím okolo.Hrálo se systémem 1+4 a délkou zápasu 13 minut.

Náš tým otevíral prvním zápasem proti Arsenalu Č.L. celý turnaj a než se kluci rozkoukali prohrávali jsme 3:0.Pár minut před koncem jsme zásluhou Kevina snížili na 1:3 a po pěkně rozehraném rohu Honzíkem Křešem na 2:3.Ale bohužel už zbývalo málo času a vyrovnat se nám nepodařilo.
Druhý zápas proti FK Neratovice byl snad nejhorším zápasem co pamatuji.Naši kluci totálně selhali ve všech směrech a výsledkem toho bylo hrozivých 0:10
Třetí duel nás čekal se silným Slovanem Liberec.Naši kluci vydrželi s favoritem krok asi 5 minut než kapitulovali poprvé,hlavně díky své bojovnosti a poté se opět sesypali a odešli poraženi 0:6.
Poslední zápas ve skupině jsme sehráli s Duklou Praha.Nastoupili jsme v brance s Páťou Hanesem,který zezačátku pochytal pár střel zdálky a když jsme byli vepředu opět bezzubý tak soupeř začal ke konci využívat našich chyb a čtyřmi góly vyhrál zaslouženě 0:4
Takže jsme obsadili ve skupině poslední páté místo s hrozivým skore 2:23

Poté nás čekal zápas o 9 a 10 místo s domácí Lokomotivou Č.L. a opět jsme zaspali začátek a soupeř po chybách v obraně vedl 0:2.Poté ale naši kluci poprvé na turnaji zapli a výsledkem toho byli góly Honzíka Křeše a Bertíka.Pak ale opět soupeř dvakrát využil našich chyb a opět vedl o dvě branky.Ale kluci to nevzdali a dvěma góly opět Honzíka Křeše a Bertíka ke konci zápasu srovnali na konečných 4:4
A tak opět přišli ke slovu penalty. První serii Honzík Křeš nedal,soupeř ano.Ve druhé vyrovnal Kevin a soupeř trefil vedle.Ve třetí Domču vychytal brankář a vzápětí Domča vychytal soupeře.
Ve čtvrté serii Péťa netrefil vůbec branku a soupeř také ne.A tak rozhodla pátá serie,když Páťa Hanes trefil pouze břevno a domácí kapitán se nemýlil

Na silně obsazeném turnaji (Slovan,Jablonec,Neratovice,Arsenal,Dukla Praha,Admira Praha,Neštěmice,Loko) jsme tedy obsadili desáté místo.Obdrželi jsme diplom a pár sladkostí a odjeli jsme domů
Víc než zklamání z umístění mě mrzí hlavně zklamání ze hry,která mnohdy vypadala jako kdyby kluci spolu hráli poprvé,vůbec jsme nebojovali,nedokázali si nahrát,byli jsme ve všech směrech pomalí.
Moc to z naší strany s fotbalem nemělo co dočinění.
Doufám že se kluci do čtrnácti dní trochu probudí a na turnaji pořádaném 27.2. u nás ve Stráži předvedou výkony,kterými nesklamou mě a ani přítomné rodiče.
Chtěl bych opět poděkovat všem ochotným rodičům,kteří s námi na tento turnaj,který byl dohodlý na poslední chvíli,jeli.
A doufám že si naši kluci vemou k srdci to co jsem jim dnes v kabině řekl a že změní svůj přístup k trénování a budou se snažit něco naučit. A později předvést,že čas strávený na trénincích nebyl zbytečný.


Naše sestava: Domča - Páťa Hanes,Kája - Bertík,Křešák
střídali : Péťa,Kevin,Dáda

Turnaj v Zákupech

11. února 2010 v 17:10 | trenér |  Aktuálně
Dneska jsem obdržel pozvánku na turnaj do Zákup od Lokomotivy Česká Lípa.Turnaj se koná v sobotu 13.2.2010 od 8,15h v Zákupech.Výkop prvního zápasu je v 8,30h.
Sraz si dáme opět u Minitexu v 7,30h.Auta jsem zatím sehnal tři,ale pokusím se sehnat ještě jedno aby jsme mohli odjet já s Domčou

Křešovi - Honzík,Domča
Měchurovi - Péťa,Kája s mamkou
Biedermannovi - Bertík
Mullerovi - trenér,Páťa Hanes se sestrou

Sebou ať si děcka vezmou opět chrániče,obuv do haly a svačinu s pitím.

Kdyby byl ještě někdo ochotnej jet autem,ať mi dá do zítra vědět

čtvrtý únorový trénink

11. února 2010 v 17:03 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink.Tréninku se zúčastnilo devět dětí.Dneska jsme nacvičovali standartní situace,rohy,auty a tahy na branku.

FK Stráž pod Ralskem: Loko Česká Lípa

10. února 2010 v 14:53 | trenér |  Výsledky
FK Stráž pod Ralskem :Loko Česká Lípa (ročník 2002)

Výsledek : 17:2

Branky : 7x Müller
4x Křeš
3x Měchura
1x Hanes
1x Bíro
1x Proskočil

Sestava: Komárek - Hanes,Měchura - Křeš,Müller
Ciperová,Bíro - Bartoň,Proskočil


Dneska dopoledne sehráli naši kluci první letošní přátelský zápas v hale.
Soupeřem nám byl tým Loko Česká Lípa(ročníky 2002),kteří jsou tento týden ve Stráži na soustředění.Zápas se hrál na čtyři čtvrtiny po patnácti minutách.
Od začátku zápasu naše první čtyřka soupeře jasně přehrávala a na soupeřovu branku se valil jeden utok za druhým a padaly i branky.
Při střídáních druhé čtyřky byl souboj vyrovnanější a oba soupeři vstřelili po dvou brankách.Svou první Ládík Proskočil.
Na poslední čtvrtinu šel do branky malej Ládík Proskočil a Domča šel místo něj do útoku.
Spoluhráči Ládíkovi pomohli neinkasovat ani jeden gól.
Dnešní zápas ukázal větší sehranost a dovednost těch fotbalových nadějí,kteří pilně a pravidelně trénují již druhý rok.A myslím si že se zápas líbil všem přihlížejícím rodičům a příbuzným,kteří mohli a přišli povzbudit svoje ratolesti

Turnaj v Chrastavě 6.2.2010

10. února 2010 v 14:19 | Pavel Měchura |  Fotogalerie
Uvod turnaje
Rozcvička v Chrastavě
Zápas s Hrádkem 1
Zápas s Hrádkem 2
Nástup proti Slovanu Liberec
Zápas se Slovanem v Chrastavě
Zápas s Vratislavicemi 1
Zápas s Vratislavicemi 2
Zápas s Vratislavicemi 3
Zápas s Vratislavicemi 3
Zápas s Vratislavicemi 5
Zápas s Hrádkem B 1
Zápas s Hrádkem B 2
rozhodující penalty
Vyhlášení v Chrastavě

Přáteláček s Lokotkou v hale

8. února 2010 v 17:57 | trenér |  Aktuálně
Na středu 10.2.2010 od 10h jsme dohodli přáteláček v hale se stejně starými fotbalisty Lokomotiva Česká Lípa,kteří jsou na soustředění ve Stráži.
Tímto prosím rodiče dětí,kteří nejsou na prázdninách aby je přivedli nebo poslali na půl desatou do haly.Přátelák bude od 10 do 11h.Sebou chrániče a boty do haly

třetí únorový trénink

8. února 2010 v 17:44 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink.Z důvodu prázdnin se na tréninku ukázalo pouze 8 dětí.
Většinu tréninku jsme si zaběhali a opět začli trénovat přihrávky,které nám po zimních prázdninách nějak přestali jít.
Další trénink ve čtvrtek v 15,30h

Turnaj v Chrastavě

6. února 2010 v 20:54 | trenér |  Turnaje
Halový turnaj v Chrastavě

Dnes 6.února jsme se zúčastnili halového turnaje v Chrastavě.Do turnaje bylo přihlášeno 8 týmů,které byly rozděleny do dvou skupin.Hrálo se ve stařičké tělocvičně s parketovým povrchem
systémem 1+4 a délkou zápasu 13 minut.

Náš tým byl nalosován do skupiny B a byli nám opět přiděleni silní soupeři z Hrádku nad Nisou "A" a Slovanu Liberec(tentokrát stejně stará kategorie jako naši kluci) a Vratislavic.
Druhou skupinu tvořili domácí Chrastava,Hrádek"B",Jablonné v Podjěštědí a Višňová.

První zápas naši kluci hráli proti silnému Hrádku "A" a bylo na nich vidět že zimní přestávka byla příliš dlouhá a že máme zase před sebou dost práce,aby naše hra byla co k čemu.
Soupeř nás jednoznačně přehrával a naše hra byla dosti chaotická a tak jsme po třech brankách v naší síti zaslouženě prohráli 3:0.
Druhý zápas proti Slovanu Liberec se už kluci snažili trochu více a chvíli udrželi s favoritem krok,ale po neproměněných šancích za stavu jedna nula jsme v závěru ještě dvakrát inkasovali z dálky a opět prohráli 3:0
Poslední zápas ve skupině jsme hráli proti slabším Vratislavicím,ale opět se nám nepodařilo proměnit pár šancí a tak soupeř dokázal jednu ze svých šancí využít a opět po střele z dálky pod břevno jsme prohráli 1:0 a skončili ve skupině poslední bez bodu,vstřeleného gólu a se skorem 0:7.
Proto jsme v zápasech o umístění nastoupili proti třetímu ze skupiny A a tím byl celek Hrádku"B".
Tentokrát už byl náš výkon o něco lepší a dokonce se nám podařilo dát i první gól Bertíkem,ale po chybě a střele z dálky soupeř ihned vyrovnal.Pár minut před koncem strhl vedení na naší stranu Kevin,ale jelikož naši kluci místo aby se soustředili na uhlídání jednogólového vedení,tak oslavovali gól déle než je zdrávo a soupeř toho ihned z rozehrání využil a vyrovnal na konečných 2:2.Tak musel rozhodnout penaltový rozstřel ve kterém si bohužel naši borečci Bertík s Páťou Hanesem nedokázali poradit se soupeřovic brankářkou a jelikož byl soupeř dvakrát úspěšný prohráli jsme 1:2(za nás byl úspěšný Kevin) a tím pádem i hrát později o 7 - 8 místo.
V tomto souboji nám byl soupeřem opět celek z Vratislavic.Tentokrát byla na našich žáčcích vidět větší vůle po vítězství a i naše hra většinou před soupeřovic brankou přinesla mnoho šancí.Dvě z nich dokázal proměnit kanonýr a dnes asi nejlepší hráč Honzík Křeš.A po několika šancích soupeře a brance v poslední minutě z rohu jsme udrželi těsné vítězství 2:1 a celkově obsadili sedmé místo.
Celkovým vítězem se po krásném finále stali fotbalové naděje ze Slovanu Liberec před Hrádkem "A",třetí skončilo Jablonné v Podještědí,které přehrálo domácí celek v souboji o bronz.
Na závěr turnaje proběhlo vyhlášení turnaje a nejlepších hráčů.První tři celky obdrželi medaile a ostatní celky diplomy a tašku sladkostí.
Celkový dojem z výkonu našeho týmu není nejlepší ( i když jsme obsadili o jednu příčku lepší pozici než v Hrádku) tak nás čeká hodně práce a hodně úsilí,aby kluci opět předváděli hru,na kterou se dá dívat s radostí.
Opět bych chtěl poděkovat všem rodičům a fotbalovým fanouškům,kteří neváhali si v sobotu přivstat a jet s námi do Chrastavy nás povzbudit.

Naše sestava : Domča - Páťa Hanes,Páťa Novák - Bertík,Křešák
Střídali : Kája,Péťa,Doktor,Kevin

Druhý únorový trénink

4. února 2010 v 17:47 | trenér
Dneska proběhl druhý únorový trénink.Na tréninku bylo 12 dětí.Přivítali jsme nového žáčka Andrejku Štofanikovou,která bude s námi chodit trénovat.
Náplní tréninku byla hlavně střelba na brankáře,aby kluci byli trochu připravení na sobotní turnaj v Chrastavě.
Příští trénink je v pondělí od 15h

Odjezd do Chrastavy

3. února 2010 v 21:20 | trenér |  Aktuálně
V sobotu 6.2.2010 je sraz v 7,45h u Minitexu.Mělo by se jet pěti auty.
Měchurovi -Péťa,Malej Doktor
Křešovi - Křešák,Domča,trenér
Müllerovi - Malej Kevin,Bertík,Páťa Novák
Ciperovi - Kája,Páťa Hanes(nazpátek)
Vocásek - trenér s dětma


Sebou ať si děti vezmou svačinu,pití,chrániče a obuv do haly

První únorový trénink

1. února 2010 v 16:46 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl první ostřejší trénink na druhou část fotbalové sezony.Kluci si zaběhali bez balonu i s balonem a nakonec si zahráli fotbálek.Tréninku se zúčastnilo 14 dětí ( 2 omluvené) a
před tréninkem byl odhlášen z fotbalu Honzík Plíhal,který již s námi nebude chodit.

Další trénink bude ve čtvrtek od 15,30h do 16,30h