Další trénink pokud to počasí dovolí proběhne v pondělí 2.11. od 15 h na hřišti.Pokud bude špatné počasí tréninky se budou rušit

28. října 2009 v 18:26 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink.Tréninku se zúčastnilo deset dětí.Další trénink bude v pátek 30.října od 15hodin na hřišti

23. října 2009 v 17:58 | trenér |  Výsledky

Poločas : 3:5

Branky : 5x Biedermann N.

Sestava : Tulis - Novák,Hanes - Müller - Křeš,Biedermann N.

Střídání : Hrodek,Plíhal,Bíro,Proskočil,Ciperová,Biedermann D.

Dneska sehráli naši kluci na umělé trávě přátelské utkání s Jiskrou Mimoň.Toto utkání bylo pro kluky připraveno jako překvapení.Překvapení to bylo tak veliké,že se bohužel přeneslo i na hřiště.Kluci chvílema nevěděli co hrát,kde mají hrát a tak nás soupeř zaslouženě přehrál.
I když začátek tomu nenasvědčoval a po dvou rychlých brankách našeho kanonýra Bertíka jsme brzy vedli 2:0.Ale od té doby po většinu času měli více ze hry hosté,kteří pěti brankami v prvním poločase otočili stav přátelského utkání.A až ke konci první půle snížil opět Bertík na konečný poločasový výsledek 3:5.
Ve druhé půli byla hra totožná a tak soupeř navyšoval své skore až na konečných 12 branek.Během druhého poločasu se podařilo ještě dvakrát snížit opět kanonýrovi Bertíkovi.
Takže ne důležitý konečný stav byl 5:12 pro hosty.
Tento zápas byl brán jako spestření pro kluky za celou podzimní sezónu a tak doufám,že si ho užili a měli z něj radost

Osmý říjnový trénink

23. října 2009 v 17:41 | trenér |  Aktuálně
Na dnešní trénink jsme přichystali pro kluky překvapení v podobě přátelského utkání proti fotbalistům Jiskry Mimoň.Toto překvapení se bohužel přeneslo i na hřiště a chvílema to vypadalo z naší strany jako kdyby kluci hráli spolu poprvé a poprvé vidějí balón.
Soupeř nám vrátil nedávnou prohru se vším všudy i s pár góly navrch.
Šlo o tréninkovej zápas takže celkový skore nebylo důležité,spíše nás trochu zklamala předvedená hra našich žáčků.A čeká nás ještě hodně práce a píle v trénincich.
Další trénink je prozatím naplánovaný na středu 28.října od 15hodin.

19. října 2009 v 19:01 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl další trénink na umělé trávě.Tréninku se zúčastnilo dvanáct žáčků.Ve středu bude trénink zrušen a další trénink proběhne opět v pátek od 16h na umělé trávě.Sraz kolem 15h45minut u bazénu a opět ať si děcka vezmou obojí obuv jak na ven tak do tělocvičny.Kdyby náhodou pršelo tak by jsme šli do malé tělocvičny jinak půjdeme na umělku.

Další informace pro rodiče

Přihlásil jsem naše žáčky na turnaj do Hrádku,který se bude konat 8.11.2009 v neděli.
Startovné by měl platit oddíl,takže nebudete platit nic.
Teďka jenom budu čekat na potvrzení z Hrádku,že s námi opravdu počítají.
Odvoz zajistíme spolu s ochotnými rodiči.

Branky : Křeš,Biedermann N.

Sestava : Tulis -Novák,Hanes -Křeš,Biedermann N.
Komžík,Müller - Komárek,Radošínský

Střídání : Bartoň,Plíhal,Bíro,Hrodek

Dneska naši nejmenší hráli poslední podzimní mistrovský zápas na hřišti vedoucího celku naší tabulky Spartaku Žandov.Hrálo se za nepříznivého počasí a na mokrém a velice těžkém hřišti.Hned po přijezdu do Žandova bylo jasné,že to zde nebudeme mít jednoduché.Nejen že nám nepřálo počasí,ale ke zhoršení nálady se přidali i domácí funkcionáři,kteří nám nedovolili postavit naší kapitánku Káju a nechali rozhodovat zápas rozhodčího,který evidentně neuměl a neměl potřebný cit pro rozhodování zápasů mladší přípravky.
Zápas se hrál dle přání domácích systémem 4+1.Během zápasu jsme pak pochopili proč.
Zápas začal z obou stran opatrně.Hra se spíš odvíjela ve středu hřiště.Do zakončení jsme se snažili dostat víc než domácí,ale bohužel domácí měli ve svých řadách hráče(podle vizuálního a herniho zjevu tak o dva roky staršího),který nás k ničemu nepustil.A naopak sám dokázal vytvářet šance pro spoluhráče a tvrdými střelami i zakončovat své šance.A tak po dvou jeho průnicích přes celé hřiště a přesným zakončením jsme prohrávali v poločase 2:0.Bohužel naše šance vyšly na prázdno a na druhé straně náš brankář Vojta tak čtyři,pět gólů zachránil.
Do druhého poločasu naši kluci vstoupili s cílem o zvrácení zápasu.A také se jim to během pár minut povedlo.Nejprve po pěkné spolupráci celé první čtyřky a chladnokrevném zakončení Honzíka Křeše se nám podařilo snižit a vzápětí opět po souhře všech čtyř hráču dokonce i vyrovnat Bertíkem na 2:2.V tu chvíli na hřišti naši bojovali a byli lepším týmem.Ale bohužel další šance nedokázali využít a slovo si vzal opět domácí nejlepší hráč a zlomovým třetím gólem po evidentní ruce ve vlastním vápně a po samostatným uniku přes celé hřiště,když naši kluci přestali hrát zvýšil na 3:2. Vzápětí domácí zvýšili na 4:2.Poté se na hřiště dostali i další střídající hráči a po dlaších našich chybách domácí hráči navýšili skore na konečných 7:2.
Za dnešní výkon v takovým nečase bych chtěl všem poděkovat jak klukům za předvedenou hru tak i všem rodičům,kteří nás přijeli podpořit a během celého zápasu byli i hlasitě slyšet.A je mi líto že domácí se k zápasu zachovali tak jak všichni zúčastnění na vlastní oči viděli.
A tak si myslím,že slíbené řízky,které si kluci vychutnali na zpáteční cestě si určitě za celý podzim zasloužili.A i přez prohru se naši kluci v polovině soutěže umístí na třetím místě,což si myslím že to je velice dobrý výsledek a odrazový můstek k jarním bojům o ještě lepší umístění.

Žandov:Stráž pod Ralskem

14. října 2009 v 20:12 | trenér |  Aktuálně
V neděli 18.11.2009 zajíždíme k poslednímu mistrovskému zápasu do Žandova.Zápas byl domácími přesunut ze soboty na neděli.Takže sraz všech fotbalistů je v neděli 18.11.2009 do 8h30min.Odjezd bude kolem 8,45h.Výkop zápasu je v 10h a plánovaný návrat kolem 12h.
Prosím rodiče aby své děti vybavily teplým oblečením.Jak na hru tak i na cestu.
Tentokrát si sebou svačinu brát nemusejí neboť dostanou slíbené řízky.

šestý říjnový trénink

14. října 2009 v 20:03 | trenér |  Aktuálně
Dneska kvůli počasí proběhl trénink v hale.Na trénink přišlo dvanáct dětí.
Páteční trénink byl zrušen.Další trénink bude v pondělí.Bude záležet na počasí.Když nebude veliká zima a déšť půjdeme na umělou trávu u školy.Pokud bude ošklivo pujdeme do malé tělocvičny.V pondělí tedy bude sraz v půl čtvrtý u bazénu.
Tak prosím rodiče aby klukům připravili na pondělí jak kopačky tak boty do tělocvičny a teplé oblečení.Díky za pochopení

Informace pro rodiče

14. října 2009 v 12:50 | trenér |  Aktuálně
Dnešní trénink z důvodu špatnýho počasí proběhne v hale.Sraz v 15,45h u haly.Konec tréninku bude v 17h.Sebou ať děcka mají obuv do haly,ne kopačky.

Pátý říjnový trénink

12. října 2009 v 17:14 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl za velice deštivého počasí trénink na umělé trávě.Na trénink přišlo 13 dětí.
Nacvičovali jsme přihrávky,auty a rohy.tedy věci které se nám při posledním zápase nevedli.
Další trénink je plánovaný ve středu od pul čtvrtý.Ale opět bude záležet na počasí.Pokud nebude pršet a bude suchý hřiště tak normálně na hřišti od půl čtvrté.Pokud bude mokro tak zase u školy na umělce od půl čtvrté a pokud bude hodně pršet tak se trénink zruší.
Určitě dám vědět všem rodičům ve středu co a jak

Upozornění pro rodiče

12. října 2009 v 12:39 | trenér |  Aktuálně

Dneska proběhne trénink na školním hřišti na umělé trávě.Sraz kluků je v 15h30min u bazénu.Trénink bude od 15h45min do 16h45min.
Důvodem je že naše hřiště bude pod vodou a bude tam bláto a nevím jestli by nás tam pustili aby jsme ho nezničili.
Děkuji za pochopení

Pondělní trénink posunut

11. října 2009 v 20:31 | trenér |  Aktuálně
Info pro rodiče:

Další trénink v pondělí 12.10. bude již od 15 hodin 30minut.Kdo nebude stíhat nic se neděje ať přijde na čtvrtou.Hlavně děti teple oblečte ať nenastydnou

Sestava : Tulis - Ciperová , Hanes , Novák - Komžík,Müller - Biedermann N.,Křeš

Střídání : Hrodek,Komárek,Bíro,Bartoň,Král,Radošínský,Biedermann D.

Dneska se naši nejmenší představili naposledy na podzim na domácím hřišti.Soupeřem nám byla Jiskra Cvikov.Bohužel fotbalistům nepřálo počasí,neboť v noci a ráno dost pršelo a bylo sychravo.Takže terén byl pro oba soupeře těžký a většina fotbalistů měla problém se zpracováním balónů.
Naši kluci opět začali od začátku velice aktivně a soupeře k ničemu nepouštěli,ale chyběla jim finální myšlenka a větší důraz v zakončení.A tak prvního gólu v soupeřově bráně jsme se dočkali asi v polovině prvního poločasu,kdy hostujícího brankáře prostřelil Kevin.Další šance jsme opět nevyužili a po příchodu Pepína na hřiště a následným faulu v pokutovým území na něj zahrával Pepča penaltu,kterou mu však hostující brankář zneškodnil.A tak druhý gól v soupeřově bráně přišel až těsně před poločasem po individuální akci a zakončení levou nohou z kopaček Bertíka.
V druhým poločase se na hřišti objevovali více střídající hráči,ale stále se nám nedařilo překonat hostujícího brankáře.Až po jednom ze serie rohů se přímo trefil Kevin a chvíli na to završil svůj dnešní hatrick a zvýšil na 4:0.Pár minut před koncem po závaru před brankou prostřelil Gába vše co mu stálo v cestě a rozvlnil hostující síť po páté.Byl to jeho první soutěžní gól v kariéře a v dnešním zápase konečný.Hosté si za celý zápas žádnou gólovou šanci nevytvořili a tak mohl rozhodčí pan Patrik Novák ukončit závěrečným hvizdem dnešní zápas s konečným stavem 5:0 pro domácí.
I když naši kluci dnes nepředvedli nějak oslnivý výkon,zaslouženě vyhráli a upevnili si třetí místo v podzimní časti soutěže.A doufám že příští týden v Žandově zabojujou a poperou se o druhou či možná první příčku podzimní části soutěže.A že si slíbené řízky na zpáteční cestě vychutnají jako vítězové a ne poražení.

Stráž pod Ralskem : Cvikov

9. října 2009 v 21:33 | trenér |  Aktuálně
V neděli 11.října od 13 hodin 30 minut hrají naši borečci poslední domácí zápas podzimu proti malým fotbalistům Jiskry Cvikov.
Sraz našich fotbalistů je ve 12h 30 minut v kabinách na hřišti.Všichni nominovaní ať si nezapomenou teplejší tréninkové oblečení na roztrénování a i na hru pod dres.

9. října 2009 v 21:16 | trenér |  Aktuálně
Dneska proběhl poslední trénink před nedělním zápasem s Jiskrou Cvikov.Na tréninku bylo 15 žáčků.Kluci trénovali souboje o míč a střelbu na branku.
Další trénink proběhne v pondělí od 15hodin 30 minut

Třetí říjnový trénink

7. října 2009 v 18:52 | trener |  Aktuálně
Dneska proběhl pod vedením Káji Hylského další ténink za účasti 16 fotbalistů.Další trénink přípravný na další zápas se Cvikovem proběhne v pátek 9.října od 16 hodin