28. srpna 2009 v 21:43 | trenér |  Výsledky
Branky: 1x Biedermann Norbert
1x Křeš Jan

Sestava : Komárek - Měchura,Hanes - Biedermann N.,Biedermann D.(Bartoň), Křeš
Ciperová,Tulis - Komžík,Hrodek,Plíhal(Proskočil)

Dnes proběhl první zápas nové sezóny 2009-2010 mladší přípravky.Jednalo se o přátelský zápas
s futsalisty SK Karlín,kteří byly ve Stráži celý týden na soustředění.
Zápas se hrál na umělé trávě u školy za krásného slunečného počasí.Hrálo se systémem 1+5(brankář+pět hráčů v poli).
Začátek zápasu naše naděje nějak zaspaly a tak po chvíly prohrávaly 0:2.A to ještě domácí brankář pár šancí hostujícím hráčům zlikvidoval.
Ale od poloviny poločasu se domácí rozkoukali a po zbytek poločasu už hosty k ničemu nepustili
a přebrali iniciativitu na hřišti.A dokonce po pěkné individuální akci Bertíka snížili na 1:2.
Druhá půlka začla tak jak první skončila.Domácí se snažily o vyrovnání,kterého se po pár minutách po krásný akci Domča - Bertík -Honzík Křeš dočkali.
Poté se akce přelévaly z jedné strany na druhou,ale bohužel naši kluci ty svoje šance nedokázaly proměnit ( 2x Honzík Křeš,1x Páťa Hanes).Kdežto hosté byli úspěšnější v zakončování a čtyřikrát překonali domácího brankáře.A tím i vyhráli celý zápas 2:6.Přesto jsem s výkonem našich žáčků spokojený.A věřím že se budou ještě zlepšovat zápas od zápasu.
Zápasu přihlíželo mnoho fanoušků-rodičů a příbuzných,kterým se musel první výkon našich nejmenších určitě líbit.A zvu je všechny příští neděli na první mistrovský zápas opět podpořit naše žáčky.Budem jenom rádi.